Grete Waitzová

Do Neapole se chystá evropský rekordman

23.ledna » běhej.com
Pole elitních atletů bude i v letošním roce útočit na rekord závodu (1:01:21). Nejrychlejším běžcem na startu bude Nobert Kigen z Keni s osobním rekordem 59:42. Největší pozornost ale bude nepochybně upřena na Sondre Moena, který v současné době z...

Newyorský maraton vyhrál dvacetiletý Eritrejec

6.listopadu » ČT24
New York – Dvacetiletý eritrejský běžec Ghirmay Ghebreslassie se stal nejmladším vítězem Newyorského maratonu v historii. Mezi ženami vyhrála slavný závod potřetí za sebou Mary Keitanyová z Keni, což se před ní povedlo jen norské legendě Grete Wai...

Newyorský maratón má nejmladšího vítěze v historii

6.listopadu » Sport.cz
Dvacetiletý eritrejský běžec Ghirmay Ghebreslassie se stal nejmladším vítězem Newyorského maratónu. Mezi ženami vyhrála slavný závod potřetí za sebou Mary Keitanyová z Keni, což se před ní povedlo jen norské legendě Grete Waitzové.

Newyorský maraton má nejmladšího vítěze, slavil Ghebreslassie

6.listopadu » Deník.cz
New York - Dvacetiletý eritrejský běžec Ghirmay Ghebreslassie se stal nejmladším vítězem Newyorského maratonu. Mezi ženami vyhrála slavný závod potřetí za sebou Mary Keitanyová z Keni, což se před ní povedlo jen norské legendě Grete Waitzové.

Tato informační stránka o Grete Waitzová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Grete Waitzová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes