Philip Wang

Related to

Období pylových alergií jsou stále delší a intenzivnější. Může za to nárůst teplot

11.April » RadioWave
Pylu je stále více a ukazuje se, že za to může především klimatická změna. Nárůst průměrné teploty má totiž za následek prodloužení pylové sezóny některých rostlin. Na vině je ale i oxid uhličitý.

Fotka černé díry vznikla díky mladé vědkyni, algoritmus navrhla už jako studentka

11.April » RadioWave
V médiích po celém světě se ve středu objevovala průlomová fotografie černé díry - první svého druhu. Nepodařilo by se jí ale vytvořit bez Katie Bouman, která ještě jako studentka vytvořila algoritmus, který při vytváření obrazu hrál zásadní roli.

Družice Kopernikus zachytila vysychání Evropy, lesní požáry, ustupující ledovce i vyprahlou půdu

10.April » RadioWave
Sucho a vedro v Evropě nabírají na obrátkách. Loňský rok, jako jeden z teplotních rekordmanů posledních čtyř dekád, zachytily snímky evropské služby Kopernikus, která pomocí satelitů sbírá data o počasí, půdě, vodě i vzduchu nad Evropou.

Psi dokážou vycítit rakovinu ze vzorku krve, nepletou se v 97 případech ze sta, říká nová studie

10.April » RadioWave
Tři honicí psi z plemene beaglů, které američtí vědci nasadili do výzkumu rakoviny, mají fantastické výsledky. Dokázali čichem rozpoznat rakovinu u 96,7 % nabídnutých vzorků.

Potřebujete náhodný realistický obličej? Tenhle web vám ho vygeneruje

10.April » RadioWave
Tenhle člověk neexistuje – tak přímočaře se jmenuje web, který má jedinou funkci: vygenerovat fotorealistický portrét náhodného člověka. Jak už naznačuje název webu, generované obličeje jsou čistě fiktivní. Web v únoru vytvořil bývalý zaměstnanec ...

Lidé, kteří neexistují. Počítač generuje neexistující obličeje, učí se od sebe samého

19.February » Lidovky.cz
Obličeje lidí, které byste mohli znát. Až na to, že ani jeden z nich ve skutečnosti neexistuje. Webová stránka thispersondoesnotexist.com návštěvníkovi po rozkliknutí ukáže náhodně vygenerovaný obličej, který ale nepatří žádnému živému člověku. Ne...

Umělá inteligence dokáže vytvářet fotky lidí, kteří neexistují. Prohlédněte si je

18.February » Letem světem Applem
AI, neboli umělá inteligence, dokáže v dnešní době neuvěřitelné věci. Důkazem může být například webová stránka ThisPersonDoesNotExist.com, tedy česky „tato osoba neexistuje“. Jedná se o výtvor softwarového inženýra z Uberu Philipa Wanga, který če...

Tato informační stránka o Philip Wang zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Philip Wang" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes