Martin Wanke

Related to

5. ročník ATC Cloud Enterprise RoadShow je za námi

28.January » ChannelWorld
Minulý týden jsme projeli 3 česká města s naší ATC Cloud Enterprise RoadShow 2020 a děkujeme za rekordní účast - roadshow letos prošlo celkem 357 lidí, z toho na 253 z vás resellerů.

Obrazem: AT Computers uspořádalo pátou roadshow zaměřenou na cloud a firmy

27.January » ChannelWorld
Několika stovkám účastníků ATC Cloud Enterprise RoadShow se představili zástupci čtrnácti vendorů s novinkami z oblasti podnikových cloudových řešení. Nechyběla ani tradiční tombola jako odměna za aktivitu resellerů.

AT Computers uspořádala Kaspersky RoadShow 2019

Společnost AT Computers navštívila s Kaspersky RoadShow 2019 tři česká a slovenská města. Zástupci společností Kaspersky a ATC se od 29. do 31. října postupně setkali s resellery v Bratislavě, Brně a Praze.

AT Computers obdrželo ocenění od společnosti Jabra za úspěšný marketing v CEE

5.November » ChannelWorld
Cenu „Best Marketing Distribution Partner in CEE“ obdrželo ATC zejména díky svým setkáním a Roadshow, jichž se Jabra aktivně účastní. Ocenění z rukou Joela Hamona převzal produktový manažer David Vyvial.

Opravdu strašná jarní série setkání ATC

Jednou to přijít muselo, ATC team pro resellery připravil opravdu straš(idel)né setkání a my jsme museli být u toho, abychom to zažili na vlastní kůži a přinesli vám autentickou reportáž o hrůzách, které se odehráli v hotelu Jezerka na Seči.

ATC RoadShow 2019 navštívilo na 300 resellerů

Společnost AT Computers uvítala na 14. ročníku tradiční ATC RoadShow 300 unikátních resellerů, kteří si nenechali ujít novinky ze světa IT. V šesti dnech projelo ATC s vendory napříč Českou republikou – zastavili se v Ostravě, Brně, Praze, Plzni, ...
Charlie Chaplin - Anglický herec, režisér a scenárista
Marilyn Monroe - Americká filmová herečka, modelka, zpěvačka
Microsoft - Americká softwarová společnost

Tato informační stránka o Martin Wanke zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Wanke" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes