15
new stories - click to show

Petr Vaněk

Related to

Jedno píchnutí a uvidím rodinu. Důchodci na Třebíčsku se těší na vakcínu

12.January » Třebíčský deník
Seznamy obyvatel, kteří se chtějí nechat očkovat proti covidu-19 už mají Domovy důchodců na Vysočině. Zájem je velký. „Většina to činí s vidinou, že se dočkají návštěv svých blízkých,“ vysvětlil ředitel Domova Václav Šerák ze Žďáru nad Sázavou.

Vakcíny v domovech důchodců na Vysočině: klienti už se chystají na očkování

Pošlete nám seznamy, vyzval Kraj Vysočina Domovy důchodců. Jejich obyvatelé mají být mezi prvními, kdo dostane vakcínu proti koronaviru.

Romantická komedie Přání Ježíškovi hlásí – Dotočeno!

7.January » Tojesenzace.cz
Ve sněhem lehce pocukrovaném Josefově Dole v Jizerských horách skončilo natáčení nové romantické komedie Přání Ježíškovi. Jde o vánoční příběh odehrávající

Gránského mladší brácha Tom Sean boduje: Složil klip pro Davida a Sabinu Laurinovou!

15.December » Aha!
Díky charitativnímu hitu seriálu Sestřičky Modrý kód na sebe Díky Vám opět zabodoval mladý zpěvák Tom Sean (16)! Mladší bratr herce Davida Gránského (28) k němuž totiž složil hudbu!

Sestřičky natočily vánoční videoklip plný díků!

6.December » Prima Ženy
Herci ze seriálu Sestřičky natočili vánoční song a videoklip Díky vám, který je poděkováním všem zdravotníkům za obětavou péči a nasazení nejen v této době.

Konec půstu. Rezervace v hospodách a restauracích na Vysočině se plní

2.December » Třebíčský deník
/TABULKA ROZVOLŇOVÁNÍ PES/ Česká kuchyně a zlatavý mok zavoní hned v několika podnicích na Vysočině. „Ačkoliv do hospody moc nechodím, na jedno točené s kamarády už se moc těším. Kontakt s nimi mi chyběl a kde jinde se sejít než u piva,“ svěřil se...

Představujeme video z natáčení romantické vánoční komedie Přání Ježíškovi

19.November » Tojesenzace.cz
I když počasí zatím vánočně příliš nevypadá, rozběhlo se před pár dny natáčení nové romantické komedie Přání Ježíškovi. Jde o

Blíží se start natáčení české romantické komedie Přání Ježíškovi

16.November » Tojesenzace.cz
V polovině listopadu padne první klapka nové romantické komedie Přání Ježíškovi. Přímo na Štědrý den pětice mužů a žen zjistí, že

Další týden s ATC webináři

Tento týden vás výjimečně pravidelné ATC Zprávy čekají kvůli státnímu svátku až ve středu. Ve čtvrtek se pak můžete těšit na ATC Zprávy Gaming.

Tato informační stránka o Petr Vaněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Vaněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes