15
new stories - click to show

Emma Watsonová Britská herečka

Related toStories

Kráska a zvíře: Všimli jste si těchto 7 rozdílů mezi hranou a animovanou verzí slavné pohádky?

27.September » SFDB.cz magazin
Neexistuje příliš mnoho filmů, které by nejprve vznikly v animované verzi, dosáhly obrovského úspěchu a následně po mnoha letech byly natočeny i jako hraný film. Snímek Kráska a zvíře je jedním takovým.

Rupert Grint září na Instagramu: Ron Weasley z Harryho Pottera prolomil během čtyř hodin neuvěřitelný rekord

24.August » eXtra.cz
V jedenácti letech si Rupert Grint poprvé stoupl před profesionální kamery a od té doby už ve světě filmů zůstal. Jako Ron Weasley z legendární série o Harrym Potterovi se zapsal do paměti všech milovníků čar a kouzel. I když se herectví věnuje i ...

Živí, nebo kreslení? Podívejte se na srovnání ikonických pohádkových postav. Byl Flintstone dost přesvědčivý a jak vypadá Sněhu

17.August » Proženy.cz
Populární snímky se mnohdy dočkají hned několika adaptací. Zábavné je, pokud filmoví tvůrci přivádějí k životu původně animované postavy. Podívejte se na srovnání slavných rolí v jejich kreslené i hrané podobě.

Google Trends slaví 15. výročí! Vzpomenete si, co Češi vyhledávali v roce 2006?

9.August » mobilenet.cz
Při příležitosti 15. narozenin tohoto nástroje se Google rozhodl zavzpomínat na staré časy V roce 2006 Evropu zaplavila masivní vlna „emo“, ale také se rozpadla skupina Ready Kirken Také spatřila světlo světa už desátá série populárního sci-fi ser...

Jediné, co můžu dělat, je následovat svůj instinkt, protože se nikdy nezavděčím všem, říká herečka Emma Watson

9.August » ŽENY s.r.o.
Emmu Watson většina lidí zaregistrovala, když její tvář plnila obálky novin a časopisů v souvislosti s mánií kolem Harryho Pottera. Jenže tahle mladá herečka nemá jen hezkou tvářičku, nýbrž i názory, které za to stojí.

Nejhorší rande slavných žen: co zažila Emma Watson a jak se ztrapnila Tori Spelling?

7.August » Proženy.cz
Nějakou tu nevydařenou schůzku zažil během života asi každý a celebrity samozřejmě nejsou výjimkou. Někdy je ovšem slovo nevydařený jen chabý výrazem pro to, co se doopravdy dělo. Charlize Theron nebo Emma Watson popsaly svoje nejhorší zážitky.

Noe - Noe pozoruje zkázu lidstva a cítí se vyvolen Stvořitelem...

1.August » Kritiky.cz
Starostlivý otec Noe (Russell Crowe) se o svou rodinu umí postarat, a když je potřeba, dokáže ji ubránit i před nebezpečím. Mouše by neublížil, ale zlé lidí dokáže udolat bez ohledu na jejich počet. Prostě je to správný chlapík, který má rád příro...

Celebrity, které spoléhají na botox. Kdo se za to nestydí?

22.July » Femina.cz
Omládnout na počkání? Ano, s něčím takovým má zkušenost Halle Berry, Emma Watson, Pamela Anderson a kupodivu i Cindy Crawford. Na rozdíl od jiných slavných žen to ale tyhle krásky otevřeně přiznávají!

Stovky transgenderových aktivistů mi vyhrožují zabitím a znásilněním, říká autorka J. K. Rowlingová

Autorka Harryho Pottera se před rokem dostala do křížku s komunitou LGBT+ a od té doby jí chodí výhrůžky. Chtějí ji zabít, spáchat na ni bombový útok nebo znásilnit. J. K. Rowlingová se jim ale postavila s odvahou a ironií.
Lindsay Lohanová - Americká herečka

Tato informační stránka o Emma Watsonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Emma Watsonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes