Andrew Waugh

Vztahuje se k

Vědci prokázali, že koně dokážou číst emoce z výrazů lidské tváře

10.října » RadioWave
Již dříve bylo prokázáno, že koně dokážou rozpoznávat lidské emoce ze zvuků a dotyků. Výzkum britských vědců ale ukázal, že koně dokážou číst emoce také z výrazů lidské tváře. Tato schopnost byla doposud potvrzena pouze u psů.

Mokřady zadržují víc vody než umělé nádrže. Udržovat je v krajině paradoxně mohou i offroadová auta

10.října » RadioWave
Mokřady jsou přechodové oblasti mezi vodním a suchozemským ekosystémem. Řadí se k nim například močály, jezírka, rašeliniště, podmáčené louky, ale i vypuštěné rybníky, ve kterých zbyla voda. V Česku je tento biotop kvůli klimatickým změnám ohrožen...

Vědci dokázali upravit DNA nenarozených myší. Dalším krokem by mohlo být lidské embryo

9.října » RadioWave
Vědcům se podařilo opravit gen ještě nenarozené myši, který by bez zásahu z vnějšku způsobil u dotyčného jedince po narození selhávání jater. Jsou teď tak o krok blíž k možnosti použít stejný postup u nenarozeného lidského embrya.

McStávka. Britové z gastro řetězců chtějí od manažerů s astronomickými platy aspoň 10 liber na hodin

9.října » RadioWave
Podmínky těch, kteří stojí v podnicích velkých řetězců za kasou, doplňují zboží nebo zastávají jiné nízké pozice, jsou často tristní. Akci McStrike zorganizovali zaměstnanci britských poboček známých řetězců, aby manažerům svých podniků vyslali ja...

Vlastnoručně si zrenovovat starý nábytek můžete v nové Cirkulární dílně v Praze

9.října » RadioWave
V prostoru Kampusu Hybernská vznikl nový projekt s názvem Cirkulární dílna HYB4, kde se veřejnost může v rámci workshopů přijít učit zrenovovat si starý, mnohdy stále hodnotný a využitelný nábytek, který již někdo vyřadil.

S chovem a drezúrou volně žijících zvířat v cirkusech nesouhlasí podle průzkumu většina Čechů

9.října » RadioWave
Zákon na ochranu zvířat proti týrání zakazuje drezúru v cirkusech u nově narozených primátů, ploutvonožců, kytovců, vyjma delfinovitých, nosorožců, hrochů a žiraf. Nový průzkum ukázal, že většina Čechů by chtěla tento zákaz rozšířit.

Pocem, ty vopice. Indický autobus řídil opičí pomocník. Lidský řidič kvůli tomu byl suspendován

8.října » RadioWave
Na pospas opičímu řidiči byli vydáni cestující autobusu poblíž indického města Dávanagere. Zatímco řidič se staral o pedály a řazení, volant na 10 minut přebrala opice.

Londýnské bludiště poukazuje na nedostatek bytů i klimatické změny. Má tři patra a je ze dřeva

8.října » RadioWave
Bludiště vzniklo v rámci London Design Festivalu před Victoria & Albert muzeem, které už tradičně sloužilo jako hlavní lokace akce. Za projektem stojí kancelář Waugh Thistleton Architects, která se specializuje na udržitelné a dostupné bydlení. Ce...

Tato informační stránka o Andrew Waugh zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrew Waugh" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes