Dominic West

Vztahuje se k

Velká letní soutěž #21: O 3x filmové novinky od Magic box

2.srpna » JenProŽeny.cz
Společnost Magic box, jeden z největších distributorů filmů, televizních seriálů a dokumentů na Blu-ray a DVD nosičích si pro vás přichystala soutěž o žhavé DVD novinky.

The Affair: Fotografie z epizody 408

1.srpna » Edna.cz
Nadějné zjevení zavede Colea na cestu, která končí příšerným zjištěním. Noah zpochybňuje svou roli v tragických událostech.

The Affair: The Affair dostává závěrečnou sezónu

26.července » Edna.cz
Showtime přichází s hořkosladkou zprávou. Seriál The Affair se ještě před koncem čtvrté série dočkal obnovení pro řadu pátou, která ovšem bude také řadou poslední. Samotná tvůrkyně Sarah Treem si seriál odjakživa představovala jako příběh o pěti k...

The Affair: Fotografie z epizody 406

23.července » Edna.cz
Noah podpoří Antona při rozhodnutí o jeho budoucnosti, čímž postaví Janelle do složité pozice před jejím bývalým mužem. Alison se dozvídá překvapivou zprávu o svém otci a další o Benovi, což ji zavede zpět za Noahem.

Tomb Raider: Soutěž o DVD a Blu-ray

22.července » NaFilmu.cz
Abyste vyhráli tyto ceny, budete muset zapojit mozek jako Lara Croft. Ale zase nebudete muset nikoho zastřelit z luku. Možná.. Laře Croft (Alicia Vikander) je 21 let a právě zdědila obrovské obchodní impérium. Její otec, bohatý šlechtic a známý do...

Keira Knightley jako nejlepší francouzská spisovatelka s šancí na Nobelovu cenu

20.července » Kinobox.cz
Na podzim zamíří do kin nový životopisný snímek Colette s Keirou Knightley v roli známé francouzské spisovatelky známé jako Colette.

Keira Knightley jako spisovatelka Colette v traileru

12.července » filmserver.cz
Keira Knightley hraje spisovatelku erotických románů Colette v dramatu Colette: Příběh vášně . Podívejte se na ukázku v traileru.

The Affair: Fotografie z epizody 405

12.července » Edna.cz
Vik se rozhodne, že je čas začít bydlet sám, jenže otázkou je, zda je připraven čelit následkům, které to ponese. Cole se setkává se starým přítelem svého otce, díky němuž se vydá na cestu do své minulosti.

The Affair: Fotografie z epizody 404

5.července » Edna.cz
Alison a Ben se vydávají hlouběji do její minulosti a pouští se do konfrontace jejích strachů. Coleův vztah s Alison mezitím začíná mít negativní dopad na jeho manželství s Luisou.

The Affair: Fotografie z epizody 403

28.června » Edna.cz
Noahův pokus dát svým žákům lekci o občanské povinnosti se vymkne kontrole. Helen nedokáže snést Vikovo rozhodnutí a rozhodne se ho obejít, jenže místo řešení nachází jen odpor, ať už se obrátí jakýmkoliv směrem.

The Affair: Fotografie z epizody 402

21.června » Edna.cz
Cole brání tomu, aby chování Alison překazilo důležitou dohodu, zatímco právní postavení Luisy ohrožuje jejich budoucnost. Po setkání s místním surfařem o sobě začne Cole pochybovat. Alison zachrání pohledný cizinec.

The Affair: Aféra měla předčasnou premiéru

17.června » Edna.cz
Jak je u seriálů z produkce Showtime zvykem, i čtvrtá řada The Affair se dočkala předpremiéry na on-demand službě stanice. První epizodu si tedy můžeme vychutnat s jednodenním předstihem a u nás již zítra na HBO GO i s českými titulky.

Tato informační stránka o Dominic West zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominic West" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes