Marek Wojnar

Vztahuje se k

Frýdlant nad Ostravicí a Jablunkov chtějí postavit dopravní terminály

3.prosince » iRegiony Impuls
Nevzhledný areál s hromadami štěrku, betonových pražců či kolejí u vlakového nádraží ve Frýdlantu nad Ostravicí i zchátralé autobusové nádraží v Jablunkově se mají změnit. Města chtějí na těchto plochách stavět dopravní terminály.

Frýdlant nad Ostravicí a Jablunkov chtějí postavit dopravní terminály

3.prosince » iDNES.cz
Nevzhledný areál s hromadami štěrku, betonových pražců či kolejí u vlakového nádraží ve Frýdlantu nad Ostravicí i zchátralé autobusové nádraží v Jablunkově se mají změnit. Města chtějí na těchto plochách stavět dopravní terminály. Další články k t...

Nové nádraží v Jablunkově bude mít tvar prstence, nabídne lepší zázemí

8.srpna » iDNES.cz
Nové autobusové nádraží v Jablunkově bude mít tvar prstence, navrhli architekti. Lidem by mohlo sloužit už koncem roku 2018. Na zpracovaný projekt navazuje další fáze projektové dokumentace, do níž se pustí firma Centroprojekt Group ze Zlína. Dalš...

Nové nádraží v Jablunkově bude mít tvar prstence, nabídne lepší zázemí

8.srpna » iRegiony Impuls
Nové autobusové nádraží v Jablunkově bude mít tvar prstence, navrhli architekti. Lidem by mohlo sloužit už koncem roku 2018. Na zpracovaný projekt navazuje další fáze projektové dokumentace, do níž se pustí firma Centroprojekt Group ze Zlína.

Tato informační stránka o Marek Wojnar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Wojnar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes