Jakub Wojtovič

Vztahuje se k

Metro bez řidičů bude zřejmě i v Praze. Jeho srdcem má být Krč

18.srpna » iROZHLAS
Nádraží Krč se zřejmě stane nejdůležitější stanicí na nové lince pražského metra D. Právě tady by měl být dispečink, který bude ovládat vlakové soupravy bez strojvůdců. Praha chystá změnu drážní novely a do výstavby nové linky metra hodlá investov...

Taktik, který čekal na velký comeback. Hvězda Gustáva Husáka začala stoupat s příjezdem sovětských tanků.

16.srpna » iROZHLAS
Smutně proslulou postavou roku 1968 je Gustáv Husák, pozdější komunistický prezident socialistického Československa. Ještě v dubnu před invazí byl řadovým členem komunistické strany a zastával proreformní názory, ovšem v srpnu po příjezdu okupační...

Na balkónech okupantů viselo prádlo a ryby. ‚Když odcházeli, byli uražení,‘ vzpomíná sousedka důstojníků

9.srpna » iROZHLAS
Když přijeli, byli slyšet a vidět všude. Když odjížděli, zmizeli po anglicku, přestože mluvili rusky. Největší vojenská posádka sovětské okupační armády na Slovensku vznikla ve Sliači, kam vojáci přiletěli hned 21. srpna 1968.

Univerzální řešení na hubnutí? Špatně zvolená dieta může přinést podrážděnost a únavu, varuje lékařka

6.srpna » iROZHLAS
Nebýt tlustý a unavený. Zná doktorka Marie Skalská návod, jak užít si léto a netloustnout? A proč univerzální řešení nefungují?

Nenávistné příspěvky na internetu jsou extrémní problém společnosti, varuje nejvyšší státní zástupce

25.července » iROZHLAS
Zpráva o činnosti státního zastupitelství za rok 2017 upozorňuje na narůstající objem kriminality v kyberprostoru. Naráží tak na narůstající počet nenávistných příspěvků v diskusích i na sociálních sítích. „Považuji to za extrémní problém této spo...

Jídelníček ultramaratonce? ‚Před startem hermelín, v cíli něco smaženého,‘ přiznává Dvořák

15.května » iROZHLAS
Ultramaratonec a extrémní sportovec Štěpán Dvořák prozrazuje, proč uměle natahuje svoje trasy a jaké další sportovní aktivity pěstuje. Profesí hasič v jaderné elektrárně byl hostem ve vysílání Radiožurnálu.

Generál Pavel: Ruská informační kampaň je podprahová. Neuvědomujeme si, že jsme jí vystaveni

3.května » iROZHLAS
Rusko není spokojené se současným uspořádáním světa, proto vede proti státům aliance konfrontační politiku a dezinformační kampaň, upozorňuje předseda vojenského výboru NATO armádní generál Petr Pavel v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu.

Ortoped Dungl: Když jsem začínal, bylo u nás 50 umělých kloubů za rok. Dnes jich je 20 tisíc

15.dubna » iROZHLAS
Dalším pozoruhodným člověkem, kterého představí cyklus televizních dokumentů GEN bude ortoped Pavel Dungl. Před dvaceti lety byl zvolen do výkonného výboru Evropské pediatrické společnosti a byl jejím prvním prezidentem pocházejícím z bývalého výc...

V létě byl hvězdou internetu, teď mu jde o život. Tisíce Švédů bojují proti odstřelu bílého losa

15.listopadu » ČRo 1 - Rádiožurnál
Bílý los se stal slavným letos v létě, když se jeho záběry rozšířily na internetu. Zvíře nyní ale proniká do obydlených oblastí a hrozí mu odstřel.

Robot z brček objevuje české školy. Učí malé děti programovat

12.listopadu » iROZHLAS
Nápojová brčka, pár dalších plastových komponentů a jeden malý motor. To obsahuje sada na stavbu takzvaného Quirkbota. Projekt z obyčejných brček do Česka přivezli představit dva švédští podnikatelé.

Novému Zélandu hrozí 'chipokalypsa'. Urodilo se málo brambor

17.října » iROZHLAS
Slovo chipokalypsa v posledních dnech zaplavilo novozélandské sociální sítě. Lidé se bojí, že kvůli špatné úrodě přijdou na Vánoce a Silvestra o bramborové lupínky.

Třináct zdymadel, přes 50 kilometrů. Baťův kanál zvládá suché roky bez problému, říká ředitel

26.srpna » iROZHLAS
Baťův kanál si získává u turistů čím dál větší oblibu. Ročně jej navštíví zhruba 75 tisíc lidí. Osmdesát let starý projekt navíc hrdě ukazuje, že má stále smysl i bez nákladní dopravy.
Karel Čapek - Český spisovatel

Tato informační stránka o Jakub Wojtovič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Wojtovič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes