15
new stories - click to show

Lucie Výborná

Related to

Nejžhavější knižní novinky

23.November » Móda
K podzimním a zimním dlouhým večerům patří kromě svařáku a krbu hlavně knihy. V naší redakci jsme daly hlavy dohromady a vybraly jsme pro vás to nejlepší, co bylo během letošního podzimu vydáno. Pojďte se s námi nechat inspirovat buď tipem na váno...

Přes čtyři miliony audií za měsíc. Český rozhlas upevnil pozici lídra v poslechu na vyžádání

10.November » iROZHLAS
Pořady a podcasty Českého rozhlasu zaznamenaly v říjnu rekordní zájem. Na platformách Českého rozhlasu a na třetích stranách Spotify, Apple Podcast a Google Podcast si spustili přes čtyři miliony audií. Bezmála 2,5 milionu unikátních poslechů pak ...

Zemřel Rudolf Zahradník, první předseda Akademie věd ČR. O čem si naposledy povídal s Lucií Výbornou?

31.October » Rádiožurnál
Profesor Zahradník rád přirovnával vědu k umění. Ani od jednoho se nelze jednoduše odpoutat, tvrdil. Poslechněte si jeho poslední rozhovor na Radiožurnálu.

Roman Pokorný: Elegantní moderátorka Tománková, horolezkyně Výborná a pedagog Moravec

5.October » ParlamentniListy.cz
Dlouhé hodiny televizního vysílání tentokrát nezaplnily zprávy o čínském koronaviru, ale informace o volbách do krajských zastupitelstev a třetiny Senátu. Zvláště maraton zpráv po sobotní čtrnácté hodině, kdy volby oficiálně skončily, byl nekonečný.

Robert Fulghum se v Česku cítí jako doma. Vaše povaha je úžasná, Češi jsou blázni, ale tím správným způsobem, usmívá se spisova

25.September » Rádiožurnál
Americký spisovatel Robert Fulghum je na návštěvě v Česku. Proč se nejlepší příběhy stávají v tramvajích? A co má společného s Járou Cimrmanem? Ptala se Lucie Výborná.

Bílovický festival WifičVEN! nabídne jinde nevídaný mix

3.September » idobryden.cz
Richard Müller, Lenka Dusilová či MYDY. K tomu rozhovory moderátorky Lucie Výborné, několik výstav, představení Slováckého divadla či aktivity pro děti. Přesně tento mix zábavy, relaxování a poznávání představuje akce WiFič VEN! Letošní třetí ročn...

Přestáváme se bát rakoviny, věřil zakladatel dětské onkologie Josef Koutecký. V pondělí by oslavil 90. narozeniny

1.September » Rádiožurnál
Poslechněte si jeden z posledních rozhovorů Josefa Kouteckého z roku 2017. Do studia si ho tehdy pozvala Lucie Výborná. Lékař zemřel 5. 7. 2019 ve věku 88 let.

Přestáváme se bát rakoviny, věřil zakladatel dětské onkologie Josef Koutecký. Dnes by oslavil 90. narozeniny

31.August » Rádiožurnál
Poslechněte si jeden z posledních rozhovorů Josefa Kouteckého z roku 2017. Do studia si ho tehdy pozvala Lucie Výborná. Lékař zemřel 5. 7. 2019 ve věku 88 let.

Sérii pátečních Koncertů pro jiné myšlenky završí hity Beatles, filmové melodie a jedno překvapení

27.August » ČRo
Jak se dá spojit symfonický zvuk s náladou letního táboráku? Nalaďte si v pátek po 18.30 Radiožurnál a poslouchejte živě koncert v podání Poličského symfonického orchestru.

Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

3.August » Revue iDNES.cz
Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu Lucie Výborná. Její hlas můžeme každé všední dopoledne slyšet z rádia, kde hovoří se zajímavými lidmi nejrůznějších profesí. Ve voln...

Na Radiožurnálu zahraje živě kapela Lake Malawi. Koho přizvali ke krbu ve své oblíbené chaloupce?

23.July » ČRo
Koncert pro jiné myšlenky tentokrát zazní z míst, kde byste živou hudbu příliš nečekali. Nalaďte si Radiožurnál v pátek po 18.30, zvou Lucie Výborná a skupina Lake Malawi.

To nejlepší z Koncertu pro jiné myšlenky: Lucie Výborná a zpívající právník Ivo Jahelka

19.July » ČRo
Třetí ze série letních Koncertů pro jiné myšlenky na Radiožurnálu měl nádech opravdové letní romantiky. Lucie Výborná se totiž se svými hosty sešla pod hvězdnou oblohou.

Tato informační stránka o Lucie Výborná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Výborná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes