Pavla Wolfová

Vztahuje se k

Pavla Wolfová: Zachovávám kroky, ale celku udělám nový, neotřelý šat

3.července » Třebíčský deník
Třebíč - Je známá svými zajímavými choreografiemi, které vtiskla Bajdyši. Vždy přitom razila směr, aby se každý soubor od jiných maximálně odlišoval. Řeč je o Pavle Wolfové.

Soubor Bajdyš zpívá, hraje a tančí už přes třicet let

3.července » Třebíčský deník
Třebíč - Muzika a taneční soubor Bajdyš patří k sobě stejně tak jako spolupráce dvou učitelek Základní umělecké školy v Třebíči, Karly Ošmerové a Pavly Wolfové. Právě ony vedly obě složky, které při vystoupeních dodnes spolupracují. Dnes už je ve ...

Řád bílé křídy letos získalo třináct žen a jeden muž

Třebíč – Při oslavě Dne učitelů předali v úterý večer představitelé města ocenění Řádu bílé křídy. Před divadelním představením „Brouk v hlavě" v divadle Pasáž dostalo řád deset pedagogů a čtyři provozní zaměstnanci škol.

Řád bílé křídy letos získalo třináct žen a jeden muž

1.dubna » Třebíč
V úterý 29. března při oslavě Dne učitelů předali představitelé města ocenění Řádu bílé křídy. Před divadelním představením „Brouk v hlavě“ v divadle pasáž dostalo Řád deset pedagogů a čtyři provozní zaměstnanci škol.

Tato informační stránka o Pavla Wolfová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavla Wolfová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes