15
new stories - click to show

Ivana Procházková

Related to

Nápady na krásný pokojíček pro dospívající slečnu

24.April » iReceptář.cz
Zatímco malé slečny potěší nejrůznější odstíny růžové barvy, vkus teenegerek bývá výrazně jiný, často i velmi vyhraněný. Pokud chceme pokoj proměnit tak, aby byla dospívající slečna spokojená, je ideální ji k plánování změn přizvat. Možná budete p...

Je nejvyšší čas provést jarní zástřih levandulí: jak to udělat nejlépe?

21.April » iReceptář.cz
Levandule patří k oblíbeným ozdobám našich zahrádek již od dob našich babiček. Milujeme je nejen pro jejich krásné, nejčastěji fialové květy, ale také pro jejich charakteristickou vůni. Využít je můžeme nejen jako dekoraci, ale také při kulinářský...

Obezitologové radí: Proč byste neměli hubnout v zimě a nechat to až na duben

17.April » iReceptář.cz
Trápí vás nějaké to kilo navíc, zkoušíte každý rok začít předsevzetím, že zhubnete a nedaří se? Možná vás potěší, že v tom zdaleka nejste sami. Prozradíme vám, proč obezitologové radí nejčastější novoroční předsevzetí raději o pár měsíců odložit.

Sladká inspirace pro šikovné kuchařky: Krásné jarní dorty

14.April » iReceptář.cz
Čeká vás sváteční příležitost a rádi byste dort pojali trochu netradičně a v jarním duchu? Připravili jsme pro vás inspiraci, jak originálně ozdobit dorty v tomto nádherném ročním období. Mysleli jsme i na ty, kteří se nehrnou do vytváření marcipá...

Jak zdobily své domovy naše babičky: Krásná, levná a přírodní inspirace

11.April » iReceptář.cz
Zatímco v současné době se snažíme vyladit naše byty podle různých, často i velmi módních, stylů, v minulosti to měli lidé mnohem jednodušší. Často jako výzdoba posloužilo to, co bylo potřeba delší čas uchovat. A tak funkci dekorace často měla i č...

Nejkrásnější vyvýšené záhony: Inspirace i pro vaši zahradu

9.April » iReceptář.cz
Vyvýšený záhon může být skutečným skvostem vaší zahrady. Vlastně vám může zahradu i tak trochu nahradit, pokud pro ni nemáte vhodné podmínky. Za určitých okolností může totiž stát jak na vydlážděném dvorku, tak na terase, balkonu či střešní zahradě.

Inspirace na nejkrásnější zahradní domečky na nářadí i pro děti

8.April » iReceptář.cz
Vhodně zvolený zahradní domek by měl být nejen praktický, ale zároveň by měl do zahrady dobře zapadat. Zatímco do některých zahrad se hodí spíše domky méně nápadné, jindy je nejlepším řešením takový domek, který k sobě už z dálky přitáhne pozornost.

Jak založit chytré pařeniště, aby bylo praktické a krásně vypadalo

8.April » iReceptář.cz
Začínáte zahradničit, ale nejste si jistí, jak se vám to bude dařit a zda vás to bude vůbec bavit? Pak je asi zbytečné vynakládat velké investice na budování skleníku. Mnohem levněji pořídíte pařeniště.

Zahrada jak za starých časů: nejkrásnější inspirace praktickými nápady babiček

7.April » iReceptář.cz
Staré venkovské zahrady mají pro mnohé z nás neopakovatelné kouzlo. Připravili jsme pro vás inspiraci, jak zdánlivě jednoduchými prostředky v zahradě ducha starých časů uchovat. A to vše s minimálními náklady.

Inspirace na byt snů: Jak získat pokoj plný světla, květin a vzpomínek

6.April » iReceptář.cz
Zařizování bytu často musíme podřídit své aktuální situaci. A to nejen co se týče finančních možností, ale také s ohledem na počet osob, které a jak byt využívají. Určitě bychom však neměli zapomínat na své sny.

Jak zrychlit růst vlasů: Smíchejte pět ingrediencí a vyrobte vlastní šampon

4.April » iReceptář.cz
Toužíte po krásných a bohatých vlasech? Hedvábný lesk i bohatý objem vám pomůže podpořit výtažek ze zdánlivě obyčejné rostliny. Ke zrychlení růstu a zlepšení stavu vašich vlasů skvěle pomůže kopřiva a pár dalších přísad.

Tato informační stránka o Ivana Procházková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Procházková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes