Chun Ting Wong

Vztahuje se k

Korea Open: Třikrát zlatý Jang Woojin!

22.července » pinces.cz
Neskutečný turnaj má v Korei za sebou domácí JANG Woojin, který ovládl mix, čtyřhru a nakonec také singl.

Grand Finals: Chen Meng a Fan Zhendong

17.prosince » pinces.cz
Číňanka CHEN Meng zvítězila v Astaně nejen ve dvouhře žen, ale také ve čtyřhře po boku ZHU Yuling . Mužský singl ovládl FAN Zhendong , který ve finále přehrál Dmitrije OVTCHAROVA. Pouze mužský debl byl záležitostí nečínských hráčů. Z vítězství se ...

Swedish Open: Xu Xin a Chen Xingtong

19.listopadu » pinces.cz
Číňané opět převzali otěže do svých rukou a po ,,nevydařeném" German Open se radovali z titulů na Swedish Open ve Stockholmu. Dvouhru mužů ovládl Xu Xin, dvouhru žen CHEN Xingtong, která přemohla Ding Ning.

Liga Mistrů: Jiří Vráblík porazil Robinota a přispěl k vítězství Dzialdowa

27.října » pinces.cz
TTC Ostrava 2016 se poprvé v Lize Mistrů představila na domácích stolech, nikoliv však vítězně. S francouzským celkem La Romagne Ostravané prohráli a ve skupině C tak mají pasivní bilanci 1:2. V dalších zápasech skupinové fáze se představil jak Pa...

OH: Němci budou bojovat o finále i ve družstvech mužů

15.srpna » pinces.cz
Po semifinálovém vítězství německých stolních tenistek nad Japonkami se i jejich reprezentační kolegové ve stejné fázi turnaje postaví proti Japoncům. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Číňané a Jižní Korea.
Tenis - Míčová hra, tzv. bílý sport

Tato informační stránka o Chun Ting Wong zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Chun Ting Wong" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes