15
new stories - click to show

Renáta Štrbíková

Related to

Matelová posedmé ovládla domácí šampionát, vyrovnala rekord Štrbíkové

11.October » iDNES.cz
Stolní tenistka Hana Matelová popáté za sebou ovládla mistrovství republiky. Ve finále v Havířově si poradila 4:0 s Kateřinou Tomanovskou a sedmým titulem vyrovnala rekord Renáty Štrbíkové.

Matelová zůstává domácí jedničkou. Sedmým titulem z MČR vyrovnala rekord

11.October » ČT24
Domácí šampionkou ve stolním tenisu zůstává Hana Matelová. V Havířově se stala mistryní republiky popáté v řadě, když porazila 4:0 Kateřinu Tomanovskou. Matelová svým celkovým sedmým titulem vyrovnala rekord Renáty Štrbíkové.

Stolní tenistka Matelová vyrovnala rekord Štrbíkové

11.October » Sport.cz
Stolní tenistka Hana Matelová popáté za sebou ovládla mistrovství republiky. Ve finále v Havířově si poradila 4:0 s Kateřinou Tomanovskou a sedmým titulem vyrovnala rekord Renáty Štrbíkové.

Je nám bídně, nemůžeme do hal ani posiloven, mrzí stolního tenistu Gavlase

19.October » iDNES.cz
Snad nejhůř prožívají současný stav individuální sportovci. A těmi jsou, i když hrají v družstvech, také stolní tenisté. „Je nám bídně, předtím jsme mohli hrát turnaje nebo chodit do posilovny, což momentálně nejde. Tak se věnuji trochu více rodin...

Žebříček mužů a žen za rok 2019

11.January » pinces.cz
Karin ADÁMKOVÁ se vyšplhala na druhou příčku českého žebříčku žen. Nejlepší českou hráčkou však zůstává Hana MATELOVÁ. Českou mužskou jedničkou je Pavel ŠIRUČEK.

Extraliga žen: Havířov trápil Moravský Krumlov

9.December » pinces.cz
Zatímco jiné ligové soutěže se řídí podle jasného řádu, tak Extraliga žen v letošní sezóně připomíná jeden velký chaos. V prosincových předehrávkách se odehrálo nejvyrovnanější utkání v Moravském Krumlově, kam přijely hráčky Havířova. Gabriela ŠTĚ...

Nové složení Komise vrcholového sportu

9.September » pinces.cz
Z aktuálního zpětného zápisu z jednání VV ČAST vyplývá nové složení KVS i Komise mládeže. Současně zápis informuje o ukončení reprezentační smlouvy s Davidem REITŠPIESEM, o výměně na reprezentačním trenérském postu kadetů či o jmenování nové trené...

MČR mužů a žen: Pavel Širuček a Hana Matelová

3.March » pinces.cz
V Teplicích je dobojováno! Mistrovské tituly obhájili Hana MATELOVÁ a Pavel ŠIRUČEK. Oba ,,staronoví" čeští šampióni získali další titul i ve čtyřhrách. Jen v mixu se radoval pár Renáta ŠTRBÍKOVÁ a Martin KOBLÍŽEK. Ve dvouhře juniorů a juniorek do...

Startovní listiny MČR Teplice 2019

28.February » pinces.cz
Přehled nasazených hráčů a hráček na MČR mužů a žen v Teplicích, včetně startovních listin juniorů a juniorek do 21 let.

Žebříček mužů a žen za rok 2018

10.January » pinces.cz
Lubomír JANČAŘÍK nahradil v čele žebříčku Pavla ŠIRUČKA. Hana MATELOVÁ nadále zůstává českou jedničkou nejen na mezinárodní scéně.

Tato informační stránka o Renáta Štrbíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Renáta Štrbíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes