15
new stories - click to show

Piotr Woźniak

Related to

Polská ropná a plynárenská společnost PGNiG změnila vedení

Největší polská ropná a plynárenská společnost PGNiG úplně změnila své vedení – šéfa a téměř všechny jeho zástupce. Uvádí se to v prohlášení společnosti.

Polsko si činí nárok na plynovou dominanci v Evropě

Polsko si činí nárok na plynovou dominanci v Evropě. O těchto ambicích promluvil prezident země Andrzej Duda, oznámilo Polskie radio 24. Podle jeho slov se plánuje výstavba dvou terminálů v Gdaňsku a Gdyni.

Polsko a Ukrajina se dohodly na společném průzkumu a těžbě plynu

Polská ropná a plynárenská společnost PGNIG a společnost Energetické zdroje Ukrajiny se dohodly na tom, že společně budou vyhledávat a těžit plyn na hraničním území Ukrajiny. Informuje o tom zpravodaj Sputniku.

V Rusku zareagovali na zahájení dodávek zkapalněného plynu z USA na Ukrajinu

Senátor Alexej Puškov okomentoval na svém Twitteru zahájení dodávek amerického zkapalněného zemního plynu (LNG) na Ukrajinu. O připlutí amerického tankeru do Polska se zkapalněným plynem pro Kyjev informovalo dříve velvyslanectví USA na Ukrajině.

USA informovaly o zahájení dodávek zkapalněného plynu Ukrajině

Na Ukrajinu míří americký tanker se zkapalněným zemním plynem, praví se na Facebooku americké ambasády v Kyjevě. Včera tato loď dorazila do terminálu v polském Ústí nad Svinou v Baltském moři.

Polsko nemá v úmyslu obnovit smlouvu s Gazpromem po roce 2022

Polská ropná a plynárenská společnost PGNiG předala ruskému Gazpromu prohlášení o tom, že nemá v úmyslu obnovit smlouvu na nákup plynu, která vyprší na konci roku 2022. Uvádí se to ve zprávě společnosti.

Známá celebrita († 39) je mrtvá: Jeho tělo našli v řece

17.October » electropiknik.cz
Známý milionář již není mezi živými. Policie ve středu vylovila z řeky v Polsku mrtvé tělo, které podle všeho patří právě známému producentovi.Polsko je na nohou. Známý milionář a producent Piotr Wozniak-Starak, který patří k...

Polsko oznámilo, kdy se úplně vzdá ruského plynu

Polsko se ruského plynu chce zcela vzdát do konce roku 2022. Prohlásil to zplnomocněnec vlády této země pro otázky strategické energetické infrastruktury Piotr Naimski, oznámil Polský rozhlas.

V Polsku fungování Gazpromu spojují s „plynovou tragédií“

Pokračující provoz plynovodu Opal společností Gazprom v plné kapacitě by vedl k tragickým následkům. Prohlásil to Piotr Woźniak, šéf polské státní ropné a plynárenské společnosti PGNiG. Jeho slova citoval portál Biznes Alert.

Nejhorší obavy se naplnily. Potápěči našli mrtvé tělo polského milionáře

22.August » 24zpravy.com
"Potvrdily se naše nejhorší obavy," napsal na twitteru náměstek Jaroslaw Zieliński a vyjádřil soustrast pozůstalım.Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia..

Pohřešovaný polský milionář Wožniak-Starak se utopil v Mazurských jezerech

22.August » iDNES.cz
Tělo polského milionáře a filmového producenta Piotra Wožniaka-Staraka, který o víkendu vypadl ze svého motorového člunu na Mazurských jezerech, se potápěčům podařilo najít. Ve čtvrtek to oznámil náměstek polského ministra vnitra Jaroslaw Zielińsk...

Tělo pohřešovaného polského milionáře našli v Mazurských jezerech

22.August » Echo24.cz
Tělo polského milionáře a filmového producenta Piotra Wožniaka-Staraka, který o víkendu vypadl ze svého motorového člunu na Mazurských jezerech, se potápěčům podařilo najít, oznámil dnes náměstek polského ministra vnitra. „Potvrdily se naše nejhor...

Tato informační stránka o Piotr Woźniak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Piotr Woźniak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes