15
new stories - click to show

Edgar Wright

Related to

Ultimátum - Epizoda 1

22.June » Kritiky.cz
Nevím, proč se v poslední době Češi a Slováci rozhodli točit krimi projekty ve stylu 10 let starých německých detektivek, ale doufám, že tahle móda brzo přejde. Klasicky rádoby americká kamera a zmatené střihy, k tomu hloupé dialogy a zoufale nezají…

Speciál: Bonusová sekce filmu Poslední noc v Soho

3.May » FDb.cz
Jeden z nejlepších počinů, jaké se v minulém roce dostaly do kin, vyšel na DVD/Blu-ray. Takže se tradičně podíváme na to, čeho se dočkají šťastní majitelé a šťastné majitelky obsáhlejšího z obou disků.

Scott Pilgrim se vrací. Netflix připravuje anime seriál

11.January » Kinobox.cz
Série grafických románů Scott Pilgrim od Bryana Lee O’Malleyho se dočká nového filmového zpracování. Po hraném snímku Scott Pilgrim proti zbytku světa z roku 2010 si Netflix objednal anime sérii od tokijského animačního studia Science SARU.

TOP 10 největších kasovních propadáků za rok 2021

8.January » MovieZone.cz
Asi budu mluvit za všechny, když řeknu, že v roce 2021 jsem byl v kině vícekrát, než v roce 2020. Covid si minulý rok občas dal pauzu, studia nemohla svoje bijáky dokončené v předchozích letech odkládat do nekonečna a především na podzim jsme se kon…

Film: Poslední noc v Soho (2021). Stylový thriller Edgara Wrighta

20.November » Kulturio.cz
Edgar Wright tentokrát opustil od zběsilých střihových orgií a naservíroval divákům atmosférický zážitek. The post Film: Poslední noc v Soho (2021). Stylový thriller Edgara Wrighta appeared first on Kulturio.cz .

RECENZE: Vizuálně podmanivá Poslední noc v Soho mixuje žánry, ale nezvládá závěr

14.November » EuroZprávy.cz
Edgar Wright je bezesporu jedním z nejnadanějších režisérů současnosti, nebojí se experimentů a pravidelně překračuje hranice žánrů. Ovšem, čím vážněji se tváří, tím méně jeho přístup funguje. Poslední noc v Soho je okázalou poctou giallo hororům, a…

Retro děs z Londýna. Šedesátá léta nebyla idyla, vzkazuje film s Anyou Taylor-Joy

14.November » Bleskově.cz
Studentka módního designu obdivuje 60. léta. V londýnské čtvrti Soho se začne propadat právě do tehdejší doby.

Recenze: Poslední noc v Soho je krásně stylovou poctou 60. létům. Jako horor ale funguje jen napůl

13.November » Kinobox.cz
Do českých kin právě dorazila žánrově nejednoznačná novinka populárního britského režiséra Edgara Wrighta. Vyplatí se na ni zajít?

Tato informační stránka o Edgar Wright zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Edgar Wright" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes