Josh Cooley

Vztahuje se k

Toy Story 4: Proč má natáčení zpoždění?

14.června » Kinobox.cz
Pixar nedělá nic bezdůvodně a rozhodně to platí i o natáčení Toy Story 4. Premiéra snímku se neústále odkládá a studio pro to má samozřejmě dobré důvody.

Toy Story 4 narazilo

6.června » ČSFD.cz
Pokračování populární série Toy Story: Příběh hraček mělo původně stanovenou premiéru na léto 2018. Jenže když před nějakým časem snímek opustili scénáristé Rashida Jones a Will McCormack (Celeste a Jesse navždy), dostavily se přirozeně potíže. Mi...

Toy Story 4 má scenáristku

20.ledna » ČSFD.cz
Čtvrtý díl Toy Story se nedává dohromady úplně snadno. Pixar ho oznámil v roce 2014 na červen 2017, jen aby se odsunul na červen 2018 a nakonec až na červen 2019. Původně ho měli napsat Rashida Jones a Will McCormack (Celeste a Jesse navždy), jeji...

Filmové klasiky v kresleném Pixar hávu aneb Animovaný Lebowski, Vetřelec, Psycho, Pulp Fiction a další

24.října » Kinobox.cz
Netuším, jestli Vás někdy napadlo, jak by oblíbení hrdinové vašich filmů (přístupných většinou až od 18 let) vypadali kreslení ve stylu studia Pixar. Ovšem na světě je minimálně jeden člověk, který z vaší zvědavosti a smyslu pro humor hodlá těžit.

Tato informační stránka o Josh Cooley zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josh Cooley" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes