15
new stories - click to show

Ingmar Bergman

Related to

Zemřela herečka Gunnel Lindblom

10:56 » filmserver.cz
Ve věku 89 let zemřela švédská herečka Gunnel Lindblom, která hrála v mnoha filmech Ingmara Bergmana.

Černík, Zbyněk: Cesty na sever

13.January » iLiteratura.cz
Vzpomínky předního překladatele ze švédštiny jsou rozsahem úsporné, ale překypují nevšedními zážitky i (sebe)ironickými postřehy. Je nicméně škoda, že navzdory názvu knihy nedostaly více prostoru cestovatelské výpravy nejen na sever.

Polepšovna pro malé teroristy

22.December » blog.idnes.cz
S návrhy na koronaúspory - např. zrušení učebního oboru gender studies, vyvstává otázka, čím jej nahradit. Navrhuji gender studia zrušit a nahradit je na všech fakultách úsporným novým oborem hitlerjugender studies.

LIVE stream – Online debata: Bergman, bez Bergmana, k Bergmanovi

7.December » Informuji.cz
Skandinávský dům uvádí online debatu o jedné z nejvýznamnějších... | LIVE stream - (2020-12-10 19:00:00 - 2020-12-10 00:00:00)

Ingmar Bergman ze Skandinávského domu

2.December » Pražský patriot
Ingmaru Bergmanovi, jednomu z nejvýznamnějších filmařů 20. století, bude věnována online debata Skandinávského domu, která proběhne 10. prosince od 19 hodin. Debata nahlédne do života a díla slavného Švéda a zprostředkuje divákům setkání s předním...

Bergmanovy Scény z manželského života se promění v seriál

3.November » Novinky.cz
Oceněný televizní počin Scény z manželského života režiséra Ingmara Bergmana se dočká seriálového remaku v produkci HBO. Zprávu přinesl server Deadline.

Persony

6.October » Informuji.cz
Inscenace Jana Mikuláška vychází z obsáhlého díla Ingmara Bergmana,... | Praha 1 - (2020-10-19 19:00:00 - 2020-10-19 00:00:00)

Sedmá pečeť - nejslavnější Švédský film o smrti.

5.October » Kritiky.cz
Rytíř Antonius Block (Max von Sydow) se vrací domů do Švédska z křížové výpravy proti bezvěrcům. Svou zem však najde zpustošenou běsnícím morem. Blocka navštíví Smrt (Bengt Ekerot) a sdělí mu, že jeho dny jsou sečteny. Předtím ho ještě čeká jedna ...

Nejlepší filmy s ženskou hrdinkou v hlavní roli

21.September » Kinobox.cz
Část 1 - Silné a odhodlané, rebelující a sympatické, ale také křehké a citlivé - ty nejlepší snímky, v nichž hrají prim ženy, nabízí širokou škálu zajímavých hrdinek stříbrného plátna, a je potřeba si je v rámci tohoto byznysu, stále hlasitěji kri...

Vršovické divadlo MANA chystá Podzimní sonátu, severské drama o rodinných vztazích

20.September » Tojesenzace.cz
Strhující severské drama o komplikovaném vztahu mezi matkou a dcerou. Nadčasový příběh dvou žen, které se od sebe fatálně vzdálily.

Tato informační stránka o Ingmar Bergman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ingmar Bergman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes