nových článků - klikněte pro zobrazení

Brit Fred Wright

Pedersen vybojoval na Vueltě třetí etapový vavřín, dál vede Evenepoel

9.září » ČeskéNoviny.cz
Talavera de la Reina (Španělsko) - Dánský cyklista Mads Pedersen vyhrál ve finiši 19. etapu Vuelty. Jezdec stáje Trek-Segafredo si připsal třetí triumf v tomto ročníku a upevnil si první...

9.září » Sport.cz
Dánský cyklista Mads Pedersen vyhrál ve finiši 19. etapu Vuelty. Jezdec stáje Trek-Segafredo si připsal třetí triumf v tomto ročníku a upevnil si první místo v bodovací soutěži. Celkově dál vede Belgičan Remco Evenepoel.

Dán Pedersen si na Vueltě připsal třetí etapový vavřín, celkové vedení drží stále Belgičan Evenepoel

9.září » iROZHLAS.cz

Třetí vítězství. Pedersen vyhrál další sprint, smolař Wright na triumf dál čeká

9.září » ČT24
Mads Pedersen také v 19. etapě Vuelty potvrdil, že po odstoupení Sama Bennetta není v závodě lepší spurter. Hromadný finiš vyhrál před Britem Fredem Wrightem, který přidal další umístění v top 3 – na etapové vítězství ale stále čeká. Remco Evenepoel…

Pedersen slaví na Vueltě další prvenství. Evenepoel udržel vedení v závodu

9.září » iSport.cz
Dánský cyklista Mads Pedersen vyhrál ve finiši 19. etapu Vuelty a připsal si třetí triumf v tomto ročníku. Celkově dál vede Belgičan Remco Evenepoel.

Tato informační stránka o Brit Fred Wright zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Brit Fred Wright" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes