Alan Wu

Vztahuje se k

Akcie z top výběru analytiků Morgan Stanley

15.března » Web4Trader
Analytici z Morgan Stanley očekávají, že deset níže vyjmenovaných akcií bude během příštích tří až šesti měsíců podávat lepší výkon, než širší trh.

Nedávná korekce na akciovém trhu byla je ochutnávkou toho, co letos přijde

21.února » Web4Trader
Analytik a investiční stratég z Morgan Stanley, Andrew Sheets, je přesvědčen o tom, že propad, který před nedávnem akcie zažily, představuje jen slabý odvar toho, co se letos chystá.

FED pokutovala banky v USA za pochybení při správě hypoték v roce 2011

12.ledna » Web4Trader
Americká centrální banka (Fed) vyměřila pěti velkým domácím bankovním ústavům pokuty v souhrnné výši 35,1 milionu dolarů (746 milionů Kč) kvůli vadám při správě hypotečních úvěrů v roce 2011. Uvedla to dnes agentura Reuters.

Morgan Stanley: Vstoupili jsme do závěrečné fáze rally amerického akciového trhu

10.ledna » Web4Trader
Analytici z Morgan Stanley se domnívají, že osm a půl roku trvající býčí akciový trh ve Spojených státech je už ve své poslední fázi. Očekávají vyostřování finanční situace a tvrdí, že Trumpova daňová reforma je již nyní zakalkulována do cen aktiv.

Nový dluhopisový ETF přestavený firmou Goldman Sachs se vyhýbá nejrizikovějším dluhopisům

8.září » Web4Trader
Goldman Sachs Group Inc. představila svůj nejnovější burzovně obchodovaný fond se zkratkou GHYB, který se zaměří na vysoce výnosné korporátní dluhopisy, jež ale nesou nejmenší riziko defaultu.

Morgan Stanley drží podíl 5% ve společnosti Hibbett Sports

28.srpna » Web4Trader
Společnost Morgan Stanley oznámila v hlášení pro Komisi pro cenné papíry SEC, že drží pasivní podíl 5,1% ve firmě Hibbett Sports (NASDAQ:HIBB).

Vhodná deregulace by mohla zvýšit zisky velkých bank v USA o třetinu

24.července » Web4Trader
Aktuální návrhy Ministerstva financí USA snížit regulaci bank a podpořit tak větší poskytování úvěrů by mohly masivně zvýšit zisky především těch největších bank v USA.

EPS Morgan Stanley přesáhl odhady o 11 centů, tržby rovněž vyšší

19.července » Web4Trader
Zisk na akcii americké investiční a finanční společnosti Morgan Stanley (NYSE:MS) ve druhém čtvrtletí roku 2017 dosáhl 0,87 dolarů, tj. 11 centů nad odhady analytiků.

Banky se už robotizace neštítí

7.července » Web4Trader
Roboti se stále markantnějším způsobem přesunují i do chladných mramorových sálů investičních bank. Přitom se jejich fungování ale zdaleka nemusí omezovat výlučně na interní záležitosti dané banky.

Nový software JPMorgan činí část práce právnických týmů zbytečnou

28.dubna » Web4Trader
Nový software banky JPMorgan dokáže během několika málo sekund to, co ještě před pár lety zabralo celému týmu právníků této banky 360 tisíc pracovních hodin.

EPS Morgan Stanley překonal očekávání o 12 centu, tržby rovněž vyšší

19.dubna » Web4Trader
Finanční, investiční a správcovská společnost Morgan Stanley (NYSE:MS) vykázala za první čtvrtletí zisk na akcii ve výši 1,00 dolarů, tj. 0,12 centů nad očekáváními analytiků.

Morgan Stanley zvyšuje předpověď pro evropské výnosy

27.března » Web4Trader
Americká banka Morgan Stanley zvýšila svou předpověď pro výnosy a cíle pro hlavní evropské akciové indexy díky silnějšímu ekonomickému oživení, zvyšující se inflaci a rovnovážnému finančnímu sektoru.

Tato informační stránka o Alan Wu zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alan Wu" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes