Xu Xin

Related to

Qatar Open: Ma Long a Wang Manyu

31.March » pinces.cz
Číňanka WANG Manyu získala v Kataru titul ve dvouhře i v deblu. S výjimkou mužského deblu i všechny ostatní soutěže ovládli čínští hráči.

Hungarian Open: Chen Meng a Lin Gaoyuan

20.January » pinces.cz
První turnaj světového okruhu v Maďarsku ovládli ve všech směrech Číňané. Pouze ve smíšené čtyřhře do finálové souboje ,,proklouzla" evropská dvojice. Domácí pár Adam SZUDI a Szandra PERGEL však ve finále podlehl čínskému mixu XU Xin a LIU Shiwen.

Hungarian Open: Pištej a Balážová získali bronzovou medaili

18.January » pinces.cz
Slovenský mix Lubomír PIŠTEJ a Barbora BALÁŽOVÁ prošel v Maďarsku úspěšně 1. kolem hlavní soutěže, ve druhém kole zvítězil po skreči rakouské dvojice Fegerl/Polcanova a získal tak jistotu bronzové medaile. V semifinále už ale Slováci hledali marně...

Hungarian Open: Matelová nestačila na Chen Xingtong

18.January » pinces.cz
Česká reprezentantka Hana MATELOVÁ prohrála v 1. kole hlavní soutěže s Číňankou CHEN Xingtong. Čínské hráčky ji zastavily i ve čtyřhře.

Hungarian Open: Matelová nestačila na Chen Xingtong, zahraje si ale o medaili v deblu

17.January » pinces.cz
Česká reprezentantka Hana MATELOVÁ prohrála v 1. kole hlavní soutěže s Číňankou CHEN Xingtong. Další čínské hráčky vyzvou Matelovou v deblu, to už se ale bude bojovat o medaile.

Hungarian Open bez Dany Čechové

13.January » pinces.cz
Seriál ITTF World Tour bude jako již tradičně zahájen v novém kalendářním roce v maďarské Budapešti a bude probíhat od úterý 15. ledna do neděle 20. ledna. Do maďarské metropole zavítá celkem deset českých reprezentantů. Na poslední chvíli se z tu...

Nové světové žebříčky

2.January » pinces.cz
Japonec HARIMOTO Tomokazu je ve svých patnácti letech na třetím místě světového žebříčku mužů. Před ním už se nachází jen Číňané FAN Zhendong a XU Xin. Na výsluní se navrátila Číňanka DING Ning. Z evropských hráčů si vedle Němce Bolla dobře vede i...
Tenis - Míčová hra, tzv. bílý sport

Tato informační stránka o Xu Xin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Xu Xin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes