Viacheslav Yakobchuk

Vztahuje se k

Epilepsie může udeřit v každém věku! Víte, jak pomoct při záchvatu?

14.září » Proženy.cz
Křeče, záškuby, ztráta vědomí i brnění končetin: tak vypadají záchvaty epilepsie. Nemocné postihují ve dne i v noci, na ulici nebo v práci. Jak moc tato nemoc ovlivní život pacienta? Čím je způsobena? A lze jí nějak vůbec předcházet?

Nejhorší tchyně? Na těchto 8 typů si dejte velký pozor!

29.srpna » Proženy.cz
Matky vašich partnerů mají velký podíl na tom, jací budou jejich synové manželé. Když narazíte na jednu z těchhle, dobře si vážný vztah rozmyslete. Takové tchyně vám totiž mohou zničit manželství.

Nejhloupější rady pro dietářky: Těchto 5 věcí rozhodně neberte vážně!

23.května » Proženy.cz
Když přijde řeč na shazování kil, kdekdo se stane korunovaným odborníkem. Zejména celoživotní dietáři, kteří nikdy pořádně nezhubli, často sypou svoje rady z rukávu. Které bude lepší ihned zapomenout?

Bolí vás zub? Tyhle babské rady opravdu pomůžou

23.dubna » Proženy.cz
Zákon schválnosti působí zcela spolehlivě, takže jestli vás má rozbolet zub, pak to bude v pátek večer, pět minut poté, co zavřela nejbližší stomatologická ordinace. Jak přečkat do chvíle, než s nadějí usednete do zubařského křesla?

Strašák infarkt: Jak se mu vyhnout? Těchto 5 věcí by měl dělat každý!

10.dubna » Proženy.cz
Tvrzení, že rakovina je nejčastější příčinou ženské smrti, je mýtus. Tento post dlouhodobě drží onemocnění srdce v čele s infarktem. O tom ale ví jen polovina žen. A ani ta možná netuší, že existuje prevence.

Hýčkejte se navzájem! 20 tipů na dárky (nejen) k Valentýnu pro něj i pro ni

7.února » Proženy.cz
Slavíte na Valentýna svátek zamilovaných? Pokud ano, určitě se vám budou hodit naše dnešní tipy na dárky pro ženy i pro muže. Poradíme vám, co je potěší.

Menopauza: Jak nepřibrat zbytečná kila navíc? Držte se těchto 6 zásad!

16.prosince » Proženy.cz
S nástupem menopauzy mnoho žen rezignuje na péči o svůj zevnějšek, životosprávu, cvičení... Trpí tím nejen tělo fyzicky, ale i psychika. My vás ale nenecháme ztloustnout, stačí dodržovat šest pravidel.

Tato informační stránka o Viacheslav Yakobchuk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Viacheslav Yakobchuk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes