15
new stories - click to show

Miloslav Zábojník

Related to

Daniel Drahotský generálním ředitelem J&T Investiční společnosti

18.October » KarieraWeb.cz
Od počátku října stojí v čele investiční společnosti skupiny J&T Finance Group SE Daniel Drahotský, dlouholetý šéf Finančních trhů J&T BANKY. V roli ředitele společnosti vystřídá Miloslava Zábojníka.

Daniel Drahotský nově v čele J&T Investiční společnosti

8.October » CFOWorld
Od počátku října stojí v čele investiční společnosti skupiny J&T Finance Group SE Daniel Drahotský, dlouholetý šéf Finančních trhů J&T Banky. V roli ředitele společnosti vystřídá Miloslava Zábojníka.

V čele investiční společnosti J&T vystřídal Zábojníka Drahotský

7.October » Zlato.cz
V čele investiční společnosti skupiny J&T Finance Group je od října dlouholetý šéf finančních trhů J&T Banky Daniel Drahotský (47). V roli ředitele společnosti vystřídal Miloslava Zábojníka. J&T Banka o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě. P...

Drahotský střídá v čele J&T Finance Group SE Miloslava Zábojníka

7.October » Investujeme.cz
Dlouholetý šéf Finančních trhů J&T BANKY Daniel Drahotský vystřídal na začátku října Miloslava Zábojníka v čele investiční společnosti J&T Finance Group SE. Drahotský začínal před 20 lety jako portfolio manažer a později ředitel společnosti Wood&C...

Tato informační stránka o Miloslav Zábojník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloslav Zábojník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes