Maria Zacharovová

Vztahuje se k

„Téma je uzavřeno.“ Ruská mluvčí okomentovala slova generálního tajemníka NATO o Krymu

13.července » AC24.cz
Oficiální mluvčí ruského ministra zahraničí Maria Zacharovová při komentování slov generálního tajemníka NATO Jensa Stoltenberga o Krymu uvedla, že toto téma je pro Rusko uzavřeno.

„Téma je uzavřeno.“ Mluvčí MVZ RF okomentovala slova generálního tajemníka NATO o Krymu

Oficiální mluvčí ruského ministra zahraničí Maria Zacharovová při komentování slov generálního tajemníka NATO Jensa Stoltenberga o Krymu uvedla, že toto téma je pro Rusko uzavřeno.

Ruské ministerstvo zahraničí: Pentagon sponzoruje Tálibán

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová popřela, že by Rusko podporovalo afghánské militantní hnutí Tálibán*. Tvrdí, že pravým sponzorem je Pentagon.

Rusko navrhlo USA zakázat provádět soutěže

Moskva nabízí mezinárodním sportovním federacím zakázat USA provádět sportovní soutěže. Oznámila to tisková mluvčí ruského ministra zahraničí Maria Zacharovová na briefingu.

Rusko oznámilo zavedení sankcí za politiku litevských památek

Rusko zavede odvetné sankce na litevské pamětní projekty kvůli zpřísněnému postavení litevské vlády vůči pamětním aktivitám Ruska na území Litvy, uvedla to oficiální mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

Rusko obvinilo Velkou Británii z podplácení členů OPCW

Spojené království a její partneři podplatili některé členy Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) při hlasování o rozšíření mandátu, uvedla mluvčí ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

Rusové zpochybňují důkazy Západu o chemickém útoku v Sýrii. Postavili maketu laboratoře

22.června » Seznam Zprávy
V laboratoři, kterou prý Rusové objevili v dobytém městě Dúmá, měli najít také součásti chemických zbraní pocházejících ze západní Evropy. Na tiskové konferenci to uvedla mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

Mluvčí MZV Ruska promluvila o tom, jak Západ oklamal Rusko

Po skončení studené války bylo Rusko zcela otevřeno západním zemím, ale bylo podvedeno, uvedla oficiální zástupkyně ministerstva zahraničních věcí Maria Zacharovová v rozhovoru pro finsk= noviny Hufvudstadsbladet.

Ruské ministerstvo zahraničí vyzvalo k vhodnému přepracování sankčních opatření OSN proti KLDR

china radio international,china,radio,broadcast,news,great wall,peking,beijing,travel,trip,chinese,chinese food,culture,economy

Ruské MZV okomentovalo zprávu OPCW o chemickém útoku v syrské provincii Hamá

Metody práce mise Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW), která připravila zprávu o údajném chemickém útoku v syrské provincii Hamá, vzbuzují v Rusku otázky a porušují základní zásady organizace, uvedla tisková mluvčí ruského ministerstva z...

V Rusku okomentovali Trumpova slova o Krymu

Téma statusu poloostrova Krym je uzavřeno, řekla oficiální mluvčí MZV RF Maria Zacharovová v rámci komentáře ke zprávě médií o tom, že prezident USA Donald Trump údajně uznal, že Krym je ruský.

Moskva poskytla Praze údaje potvrzující prohlášení o možnostech zpracování Novičok v ČR

11.června » AC24.cz
Moskva poskytla Praze údaje, které potvrzují odůvodněnost prohlášení ruského ministerstva zahraničí o možnostech Česka na zpracování otravné látky, sdělilo Velvyslanectví RF v České republice. Velvyslanec RF v Praze Alexandr Změjevskij na vyzvání ...
Philip Hammond - Britský ministr obrany

Tato informační stránka o Maria Zacharovová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Maria Zacharovová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes