15
new stories - click to show

Maria Zacharovová

Related to

MZV RF: Rusko očekává, že české úřady propustí zadrženého ruského občana Frančettiho

Rusko očekává, že české úřady propustí zadrženého občana Ruské federace Alexandra Frančettiho na svobodu. Moskva vyzývá Prahu, aby učinila zvážené rozhodnutí, uvedla oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

Moskva chce po Česku podrobnosti k zadržení Rusa Frančettiho

13.September » Novinky.cz
Ruské ministerstvo zahraničí žádá po české straně podrobné informace o zadržení Rusa Alexandra Frančettiho. V pondělí o tom informovala mluvčí ruské diplomacie zahraničí Maria Zacharovová.

Zacharovová informovala o důkazech o zasahování USA do voleb v Rusku

13.September » AC24.cz
Zasahování Spojených států amerických do vnitřních záležitostí Ruské federace, včetně voleb, bylo dokumentárně potvrzeno. Informovala o tom oficiální mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.... Článek Zacharovová informovala o důka...

Rusko se chce do dvou let fakticky odříznout od světového internetu, tvrdí analytik Bellingcatu

13.September » Forum24
Vedoucí vyšetřovacího oddělení Bellingcatu Christo Grozev s odvoláním na své zdroje uvedl, že ruské úřady hodlají v příštích dvou letech snížit rychlost internetu pro zahraniční webové stránky v Rusku na 24 kb/s. Grozev o tom, co se v Rusku chystá...

Zacharovová informovala o důkazech o zasahování USA do voleb v Rusku

Zasahování Spojených států amerických do vnitřních záležitostí Ruské federace,včetně voleb, bylo dokumentárně potvrzeno. Informovala o tom oficiální mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Zacharovová je pobouřena reakcí Západu na diverzi na Krymu

Západní státy vnímají ukrajinské diverze na Krymu jako normální věc, prohlásila mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

“NATO, překvapuješ jako nikdo”: Zacharovová se vyjádřila k degradaci Severoatlantické aliance

9.September » Nová republika
Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová uvedla, že situace v Afghánistánu jasně ukázala neschopnost NATO a Spojených států účinně plánovat a koordinovat své akce.

Ministerstvo zahraničí usvědčilo Apple a Google ve snaze zasahovat do voleb v Rusku

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová na brífinku uvedla, že americké společnosti Apple a Google nereagují na požadavky ruských úřadů, aby odstranily zakázaný extremistický obsah, což může souviset s nadcházejícími volbami v Rusku.

Zacharovová: České speciální služby by měly vyšetřovat výbuchy ve skladech, nikoliv sledovat Zemana

České speciální služby měly by vyšetřovat výbuchy ve Vrběticích, nikoliv odposlouchávat prezidenta republiky Miloše Zemana. Ve středu o tom ve svém telegramovém kanálu napsala oficiální představitelka ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

Velvyslanec USA v Rusku John J. Sullivan vyzval k likvidaci disproporcí mezi počty diplomatů

Americký velvyslanec v Moskvě John J. Sullivan se domnívá, že počet ruských diplomatů pracujících ve Spojených státech je nepřiměřený počtu jejich amerických protějšků v Rusku. Vyzval proto ruské ministerstvo zahraničí, aby situaci napravilo.

NATO už nekontroluje sebe samu, prohlásila Zacharovová

Oficiální mluvčí Ministerstva zahraničí RF Maria Zacharovová okomentovala prohlášení generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga o Afghánistánu a řekla, že aliance se chce ucházet o určité místo v zajištění světové bezpečnosti, je ale destruktiv...

„Vyvíjet nátlak na Rusko je zbytečné.“ Moskva reagovala na další americké sankce

Moskva považuje další americké protiruské sankce za neochotu vytvářet bilaterální vztahy na základě partnerství, prohlásila mluvčí ruského ministerstva zahraničních věcí Maria Zacharovová.
Vítězslav Pivoňka - Český diplomat
Ivan Stěpanovič Koněv - Sovětský maršál
Philip Hammond - Britský ministr obrany

Tato informační stránka o Maria Zacharovová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Maria Zacharovová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes