15
new stories - click to show

František Zakopal

Related to

Nemocniční kaplani nabízejí své služby i lékařům, zdravotníkům a rodinným příslušníkům hospitalizovaných

9.November » cirkev.cz
Nemocniční kaplani nabízejí své služby i lékařům, zdravotníkům a rodinným příslušníkům hospitalizovaných

Role nemocničního kaplana v době pandemie

27.October » cirkev.cz
Druhá vlna pandemie zasáhla i nemocniční kaplany. O tom, co aktuálně prožívá ve službě nemocničního kaplana, se podělil koordinátor nemocničních kaplanů ostravsko-opavské diecéze P. Václav Tomiczek.

Rozhovor s nemocničním kaplanem: Služba nemocným je náročná, ale krásná

25.May » cirkev.cz
Přinášíme vám rozhovor s nemocničním kaplanem a knězem brněnské diecéze Leo Zerhauem, který stál u zrodu prvních mezicírkevních dohod o duchovní péči ve zdravotnictví i zakládání asociací nemocničních kaplanů.

Církevní nemocnice v by uvítaly nové zdravotníky

14.April » cirkev.cz
Situaci v nemocnicích zřízených katolickou církví a v Charitě ČR v době pandemie Covid-19 shrnuje národní koordinátor duchovní péče ve zdravotnictví František Zakopal.

Církevní nemocnice v by uvítaly nové zdravotníky, Charita ČR hledá dárce a sponzory

14.April » cirkev.cz
Situaci v nemocnicích zřízených katolickou církví a v Charitě ČR v době pandemie Covid-19 shrnuje národní koordinátor duchovní péče ve zdravotnictví František Zakopal.

Všimli jsme si: Církev a koronavirus

11.March » Rádio Proglas
Jak dopadají současná státní opatření proti šíření koronaviru na život křesťanských komunit v Česku? Jaké výzvy přináší tato situace pro věřící lidi? V pořadu Všimli jsme si téma otevřeme například s převorem řádu Milosrdných bratrů Martinem Mackem.

Dobrovolnou službou proti eutanázii

2.March » cirkev.cz
V olomoucké arcidiecézi se připravuje 40 nových dobrovolníků pro pastorační péči ve zdravotnictví. V sobotu 29. února 2020 je na kurzu v Olomouci pořádané Centrem pro pastoraci nemocných přivítal olomoucký arcibiskup a metropolita moravský Jan Gra...

XXVIII. Světový den nemocných v českých a moravských diecézích

5.February » cirkev.cz
Světový den nemocných byl vyhlášen papežem Janem Pavlem II. v roce 1993 a připadá na svátek Panny Marie Lurdské 11. února. Tento den nám má připomínat, že jsou mezi námi lidé, kteří jsou nemocní a trpí, a vyjádřit solidaritu s nimi.

Neprůstřelné BMW X5 Protection VR6 (2020): Odolá útoku dronů i kulkám z AK-47!

29.September » AutoRoad.CZ
Pokud chcete jezdit zcela v bezpečí, můžete si vybrat i neprůstřelnou střechu. Je obrněná i před útokem dronů. Cestujete-li v nebezpečné oblasti a chcete udržet přepych, nové BMW X5 Protection VR6 je pravou volbou. Jehopancíř odolá i kulkám ráže 7...

Nový Volkswagen Golf 8 (2020)! Jak se vám líbí?

26.September » AutoRoad.CZ
Volkswagen Golf osmé generace poprvé ukázán. Jak se povedl? Co si o něm myslet? Auto Bild zveřejnil na snímcích úplně novou linii automobilky. Takže zhodnoťte sami, zda se nové logo VW, nové linie, nové technologie povedly.

BMW X6 Vantablack je ČERNÁ DÍRA na 4 kolech! Nejčernější černá, která nechá zmizet detaily

8.September » AutoRoad.CZ
Nové BMW X6 bude brzy představeno na IAA ve Frankfurtu 2019. Nyní se vám ale představí v černé, která je nejtmavější na světě. Barva, která pohlcuje tvary. říká se jí Vantablack, nejtmavší umělý materiálu na světě. Tajemsvtí spočívá v nano částicí...

NEJSKRÁSNĚJŠÍ SUV? Tohle Lamborghini Urus vás dojme k pláči - taková krása!

13.August » AutoRoad.CZ
Mansory Lamborghini Urus Venatus (2020) - Interiér a exteriér... Tohle prostě musíte jen tiše sledovat vstřebávat. Tohle Lambo je pastva na oči. Tenhle kousek je v úpravě od firmy Mansory.
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o František Zakopal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Zakopal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes