15
new stories - click to show

Miloslav Záleský

Related to

Autocont je partnerem roku 2019 společnosti VMware pro ČR i SR

30.March » ChannelWorld
Autocont vedle ceny Partner roku 2019 v České republice a na Slovensku získal i ocenění za dosažení vysokého certifikačního statusu v oblasti Master Services Competency – Data Center Virtualization v ČR.

Moravští zemští páni zvou na komedii Zelňačka

22.October » Kunovice
Moravští zemští páni, z. s. a divadelní soubor Karla Högera Vás srdečně zvou do kulturního zařízení Pálenice na divadelní komedii na motivy knihy René Felleta Zelňačka. Představení se uskuteční v neděli 27. 10. v 16:00. Vstupné 80 Kč, vstupenky zako…

Straňanští ochotníci naservírují Zelňačku

3.April » idobryden.cz
Premiéru francouzské komedie Zelňačka o velikém přátelství, lásce, ufonovi, polévce a nebi plném hvězd chystá Divadelní soubor Karla Högera pod režijním vedením Miloslava Záleského. Příběh se odehrává na společném dvorku dvou věčně připitých vesnick…

Autocont se stal HPE partnerem roku 2018

23.January » ChannelWorld
Společnost Autocont získala cenu HPE pro nejvýznamnějšího resellera / integrátora roku 2018. Generální ředitel HPE Jan Kamníček při předávání ocenění zdůraznil, že Autocont patří dlouhodobě k nejlepším partnerům HPE.
Mahulena Bočanová - Česká herečka a moderátorka
Jana Vildumetzová - Česká politička a pedagožka
Microsoft - Americká softwarová společnost

Tato informační stránka o Miloslav Záleský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloslav Záleský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes