15
new stories - click to show

Michal Žďárský

Related to

Češi opanovali čtvrtý podnik Světového poháru eko rallye v Portugalsku.

6.May » Motor-Max.cz
Warning : Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/320768/virtual/www/wp-content/themes/engage-mag/candidthemes/functions/hook-misc.php on line 123 ČESKÁ POSÁDKA JDE DO ČELA ŠAMPIONÁTU FIA ECORALLY CUP Reprezentační …

11. ročník Czech New Energies Rallye Český Krumlov byl extrémně těžký

27.March » fDrive.cz
Posádky se shodly na tom, že letošní ročník byl extrémně těžký. Automobilka Peugeot vyhrála pohár pro značky.

Češi drží po španělské eco-rally druhé místo ve světovém šampionátu

21.March » fDrive.cz
Michal Žďárský a Jakub Nábělek vsadili na Hyundai Ioniq 5. Eco_rallye_boyzz ve Španělsku bojovali o první místo až do konce. Nakonec skončili čtvrtí, ale drží druhou příčku v šampionátu.

Po bodech z mrazivé Švédské eco-rally míří čeští reprezentanti do Španělska

28.February » fDrive.cz
Švédské eco-rally se zúčastnily dvě české posádky, obě bodovaly. Oficiální reprezentanti přivezli body za čtvrté místo. Další soutěž světového šampionátu se pojede ve Španělsku.

FIA ecoRally Cup v italských Dolomitech česká posádka druhá.

20.December » Motor-Max.cz
BRONZ PRO ČECHY VE FIA ECORALLY CUP! Závěrečný podnik letošního mistrovství FIA ecoRally Cup v italských Dolomitech zakončila posádka Michal Žďárský – Jakub Nábělek s vozem Hyundai Kona Electric druhým místem. V celém šampionátu tak obsadila konečné…

Rallye dietářů je nová disciplína. Lechtali jsme plyn v elektrickém mustangu

17.October » Auto iDNES.cz
Elektrický Ford Mustang Mach-e GT je aktuálně nejvýkonnějším Fordem v nabídce českého importéra. S výkonem 487 koní a točivým momentem 860 Nm překonává i pětilitrový benzínový Mustang GT Mach 1, který nabídne „jen“ 460 koní a 529 Nm. Otestovat ho na…

Náročná Futures Contproduct Classic Rally Morava přinesla mistry ČR v EcoRally

20.September » fDrive.cz
Titul mistra získávají Michal Žďárský s Jakub Nábělek. Nejlepší stájí se v EcoRally stává Hyundai. Na rally Morava jsme s Peugeotem e-2008 získali 4. místo.

1. Valašská Regularity Rally s vozem Peugeot e-2008 SUV

20.August » fDrive.cz
Druhá soutěž v rámci českého poháru v eco-rally se jela na Valašsku. My jsme se zúčastnili s vozem Peugeot e-2008 SUV. Hodnocení spotřeby vyhovuje vozům s menším „bufferem“.

Green Rallye Tatry 2022: Česká posádka „na bedně“

14.June » fDrive.cz
Na startu Green Rallye Tatry bylo 14 posádek a jen 3 elektromobily. Trasa měřila 517 kilometrů, z toho bylo 335 km měřených. Čeští reprezentanti, Michal Žďárský a Jakub Nábělek, stáli dvakrát „na bedně“.

10. ČEZ Czech New Energies Rallye vyhráli Češi, mistři světa bloudili – Reportáž

27.May » fDrive.cz
Na startu byly domácí posádky i světová špička. Rozhodla náročná první etapa, která se jela částečně v noci. Do celkového hodnocení výrazně promluvila spotřeba.

Česko-bulharská posádka přivezla z Dolomit krásné druhé místo – Další česká posádka získala světový bronz

2.December » fDrive.cz
Na Eco Rally Dolomity vezly českou vlajku tři posádky. Jedna z nich přivezla pohár za druhé místo, druhá bronz ze šampionátu. Byla to jediná eco rally na sněhu, navíc byla většinou i zhoršená viditelnost.

Tato informační stránka o Michal Žďárský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Žďárský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes