15
new stories - click to show

Jiří Zeman

Related to

Panattoni Racing Day v Mostě zahájí třináctou sezónu

Letošní sezónu zahajuje Hankook Carboniacup opět na domácím autodromu v Mostě, kde uvidíme více, jak 100 vozů. Vstup pro diváky do prostoru depa i na tribuny máme opět zdarma.

Hankook Carboniacup zahajuje na domácím autodromu v Mostě.

29.March » Motor-Max.cz
Panattoni Racing Day v Mostě zahájí třináctou sezónu s více jak sto vozy Letošní sezónu zahajuje Hankook Carboniacup opět na domácím autodromu v Mostě, kde uvidíme více, jak 100 vozů. Vstup pro diváky do prostoru depa i na tribuny máme opět zdarma. …

Z plazmy Mostečanů se vyrábějí důležité léky. Počet dárců opět stoupá

24.December » Mostecký deník
Odběrové středisko krevní plazmy v mosteckém Centralu zaznamenává oživení zájmu o dárcovství. Dárců je však stále méně než před covidem.

Soutěž Czech Contact Center Award vyhlásila vítěze

11.November » MediaGuru
V letošním ročníku soutěže Czech Contact Center Award nejlépe obstály Alza.cz, Comdata, Conectart, Telly či Vocalls ve spolupráci se Zásilkovnou.

V Modlanech na Teplicku po kůrovcové kalamitě postupně obnoví obecní les, dnes vysadili první duby

5.November » ČRo Sever
V Modlanech na Teplicku obnovují obecní les. Jehličnaté stromy zničil kůrovec. Obec za pomoci dobrovolníků nechala vysadit prvních tři sta dubů.

Elektrické vlaky na trati pod Krušnými horami budou nově jezdit až do Kadaně

5.November » ČRo Sever
Závěr roku přinese v Ústeckém kraji změny v dopravě, třeba na trati pod Krušnými horami. A například na Chomutovsku nebo Mostecku začne jezdit nový autobusový dopravce.

FOTO: Loučení se sezonou Carboniacupu 2022 na autodromu v Mostě

26.October » Mostecký deník
F-DRIVE Racing Day, neboli Grandfinále a tím i ukončení letošního ročníku Carboniacupu proběhlo na Autodromu v Mostě s plnými startovními rošty. Dokonce dorazilo i velké množství diváků. Krásného podzimního počasí využili právě diváci, kteří navštív…

Grandfinále Carboniacupu v Mostě se zcela plnými startovními rošty.

23.October » Motor-Max.cz
Loučení se sezónou Carboniacupu 2022 ve velkém stylu F-DRIVE Racing Day, neboli Grandfinále a tím i ukončení letošního ročníku Carboniacupu proběhlo na Autodromu v Mostě s plnými startovními rošty. Dokonce dorazilo i velké množství diváků. Krásného …

Loučení se sezónou Carboniacupu 2022 ve velkém stylu

23.October » e-sportfoto.cz
F-DRIVE Racing Day, neboli Grandfinále a tím i ukončení letošního ročníku Carboniacupu proběhlo na Autodromu v Mostě s plnými startovními rošty. Dokonce dorazilo i velké množství diváků.

Poslední závod sezóny Carboniacupu uvidí opět Autodrom Most

13.October » e-sportfoto.cz
F-Drive Racing Day, neboli Grandfinále letošního ročníku Carboniacupu uvidí diváci zdarma opět na domácím Autodromu v Mostě.

Grandfinále Carboniacupu se jede na domácím Autodromu v Mostě.

13.October » Motor-Max.cz
Poslední závod sezóny Carboniacupu uvidí opět Autodrom Most F-Drive Racing Day, neboli Grandfinále letošního ročníku Carboniacupu uvidí diváci zdarma opět na domácím Autodromu v Mostě. Skutečně ve velkém stylu zakončí 12. závodní sezónu Carboniacup …

Poslední závod sezóny Carboniacupu uvidí opět Autodrom Most

13.October » e-mostecko.cz
Most - F-Drive Racing Day, neboli Grandfinále letošního ročníku Carboniacupu uvidí diváci zdarma opět na domácím Autodromu v Mostě. Skutečně ve velkém stylu zakončí 12. závodní sezónu Carboniacup na Autodromu v Mostě, do kterého své finanční prostře…

Tato informační stránka o Jiří Zeman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Zeman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes