15
new stories - click to show

Lukáš Žiak

Related to

Ztráta pro Havířov. Útočník Žiak se vrací na Slovensko

23.November » Hokej.cz
Dvaadvacetiletý slovenský útočník Lukáš Žiak rozvázal smlouvu s Vítkovicemi, a tím pádem skončilo i jeho hostování v prvoligovém Havířově.

Rána pro omlazené Vítkovice! Roman si natrhl vazy v kotníku

10.September » Hokej.cz
Hokejisté Vítkovic se musejí v úvodu nového extraligového ročníku 2019/20 obejít bez opory ofenzivních řad Ondřeje Romana, který si v přípravě přivodil zranění.

Kapitán Výtisk má čtyři asistenty. Přijdou Vítkovice o Romana?

9.September » Hokej.cz
Po letních třaskavých změnách se Vítkovicím letos příliš nevěří. Ale právě to může být výhodou mladého výběru trenérů Jakuba Petra a Pavla Trnky. Vyvrátí předsezónní prognózy?

PREVIEW: Nevyzpytatelné Vítkovice. Co ukáže nejmladší extraligový tým?

4.September » Hokej.cz
Dost možná největší hádankou pro příští extraligovou sezonu budou výsledky Vítkovic. Tým je plný talentu – otázkou je, jak si vše sedne.

Vítkovický útočník Baláž jde na střídavé starty do Chance ligy

4.September » Hokej.cz
Prvoligový Havířov hlásí další posilu z Vítkovic: tento týden se k němu připojil dvacetiletý Jozef Baláž, který v minulé sezoně zaujal v Porubě.

PREVIEW: Zopakuje Havířov parádní sezonu?

29.August » Hokej.cz
Byl to právě Havířov, kdo loni připomněl, že papírové předpoklady někdy až tolik neznamenají. Mnohdy stačí, když hráči s potenciálem dostanou šanci, vytvoří dobrou partu a poslouchají schopného trenéra.

Další novinky v kádru Havířova: Dva podpisy po úspěšné zkoušce

27.August » Hokej.cz
Prvoligový Havířov hlásí další změny v kádru, na zkoušce ve slezském mužstvu uspěli obránce Martin Nepokoj s útočníkem Janem Dvořákem.

Havířov hlásí návrat klíčového beka: opět mu pomůže Rašner

26.August » Hokej.cz
Olomoucký obránce Alex Rašner se od pondělí připravuje s prvoligovým Havířovem, kde strávil už závěr uplynulé – a týmově velmi povedené – sezony.

Havířov hlásí dvě útočné posily z Vítkovic, přicházejí na zkoušku

20.August » Hokej.cz
Havířov po nedávných škrtech znovu mění kádr, jeho útočné řady posílí Petr Fridrich s Lukášem Žiakem. Oba přicházejí na zkoušku z Vítkovic, AZet o tom informoval na svém Facebooku.
Ondřej Roman - Český hokejový útočník

Tato informační stránka o Lukáš Žiak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Žiak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes