15
new stories - click to show

Kateřina Zohnová

Related to

Slávistky se na výhru v Ostravě nadřely, Brňanky se Slovankou ne

9.January » iDNES.cz
Basketbalistky čtvrtého celku ligové tabulky KP Brno potvrdily roli favoritek a na benešovské palubovce Slovanky vyhrály 89:53. Ve druhém nedělním utkání 13. kola uspěla pátá Slavia, která v Ostravě zvítězila 67:56.

Basketbalistky KP Brno si v lize poradily se Slovankou

9.January » Sport.cz
Basketbalistky čtvrtého celku ligové tabulky KP Brno potvrdily roli favoritek a na palubovce Slovanky vyhrály 89:53. Ve druhém dnešním utkání 13. kola uspěla pátá Slavia, která v Ostravě zvítězila 67:56.

USK přehrál Žabiny a zůstává neporažen. Brno ukončilo Slavii vítěznou sérii

28.November » ČT24
Žádná senzace. Obhájkyně titulu z USK na palubovce Žabin Brno vyhrály 91:69 a zvítězily i v osmém zápase v nejvyšší soutěži. "Nebyl to jednoduchý zápas. Měly jsme velmi těžký týden s dvěma cestami v noci do Rigy a zpátky, a to se projevilo na únavě,…

Basketbalistky KP Brno zastavily vítěznou sérii Slavie, Zohnová dala šest trojek

28.November » Sport.cz
Basketbalistky KP Brno porazily v 9. ligovém kole Slavii 74:57 a po nezdarech s dvěma nejlepšími týmy soutěže USK a Žabinami se vrátily na vítěznou vlnu. Pražanky naopak nenavázaly na sérii šesti vítězství a přepustily soupeři čtvrté místo v tabulce.

Slávistkám skončila vítězná sérii, narazily na Zohnovou ve střelecké zóně

28.November » iDNES.cz
Basketbalistky KP Brno porazily v devátém ligovém kole pražskou Slavii 74:57 a po nezdarech s dvěma nejlepšími týmy soutěže USK a Žabinami se vrátily na vítěznou vlnu. Pražanky naopak nenavázaly na sérii šesti vítězství a přepustily soupeři čtvrté m…

Českého házenkáře zná na Islandu každý, basketbal tam je prý sport číslo dvě

29.October » Deník.cz
/OD ZPRAVODAJE DENÍKU/ Jaký je ve vaší zemi nejpopulárnější sport? Taková otázka dokáže vyvolat dlouhé debaty, ale Islanďan Arni Hardarson, funkcionář basketbalového klubu Haukar, má jasno. „U nás je na vrcholu fotbal,“ hlásí jasně poté, co dovezl a…

Levhartice kousaly, přesto padly

5.March » Basketmag.cz
ECHO FINAL 4 ŽEN Ze semifinále pohárového RENOMIA FINAL 4 postoupily dva favorizované celky. KP Brno v Chomutově...

Basketbalistky Hradce Králové si výhrou nad KP zajistily druhé místo

29.January » Sport.cz
Basketbalistky Hradce Králové si zajistily druhé místo v základní části ligy za suverénním USK Praha. V dohrávce 16. kola porazily třetí tým tabulky KP Brno po dramatickém průběhu 79:78.

Hradec skončí po výhře nad KP Brno v tabulce hned za USK

28.January » ČT24
Basketbalistky Hradce Králové si zajistily druhé místo v základní části ligy za suverénním USK Praha. V dohrávce 16. kola porazily třetí tým tabulky KP Brno po dramatickém průběhu 79:78.

Basketbalistky Hradce Králové si výhrou nad KP zajistil druhé místo

28.January » Sport.cz
Basketbalistky Hradce Králové si zajistily druhé místo v základní části ligy za suverénním USK Praha. V dohrávce 16. kola porazily třetí tým tabulky KP Brno po dramatickém průběhu 79:78.

Březinová jim zatopila, přesto si hradecké basketbalistky zajistily druhé místo

28.January » iDNES.cz
Královéhradecké basketbalistky si zajistily druhé místo v základní části ligy za suverénním USK Praha. V dohrávce 16. kola porazily třetí tým tabulky KP Brno po dramatickém průběhu 79:78.

Basketbalistky KP Brno vstoupily vítězně do Evropského poháru

19.January » ČeskéNoviny.cz
Brno - Basketbalistky KP Brno vstoupily vítězně do Evropského poháru. V "bublině" domácí haly zdolaly polský celek Enea Gorzów těsně 72:70. V dalším utkání skupiny D se utkají...

Tato informační stránka o Kateřina Zohnová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Zohnová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes