15
new stories - click to show

Pavel Zrna

Related to

Vánoční program v Kroměříži se vrací na Velké náměstí

30.September » Zlin.cz
„Nový koncept počítá s inovací světelné výzdoby, programu i prodejních stánků. Věřím, že uspokojí potřeby občanů města i přilehlého regionu,“ uvedl starosta Jaroslav Němec.

Kroměříž: Vánoční program se vrací na Velké náměstí

25.September » ParlamentniListy.cz
Kroměřížané i návštěvníci města se mohou po několika letech opět těšit na vánoční program na Velkém náměstí. Pokud záměr nezhatí protiepidemiologická opatření, radnice lidem nabídne nový koncept Vánoc.

Vánoční program v Kroměříži se vrací na Velké náměstí

24.September » Kroměříž
Kroměřížané i návštěvníci města se mohou po několika letech opět těšit na vánoční program na Velkém náměstí. Pokud záměr nezhatí ...

Den uniformovaných sborů se letos nekoná. A to měl být nejpestřejší v historii

11.September » Kroměřížský deník
Letošní Den uniformovaných sborů se kvůli koronaviru neuskuteční. Sedmý ročník přitom měl být svým rozsahem dosud největší.

Návštěvnost Kroměříže se loni mírně zvýšila

22.July » prvnizpravy.cz
Pozvolný každoroční nárůst návštěvníků města je patrný ze studie, kterou si už třetím rokem nechává vypracovat kroměřížská radnice.

Kroměříž: Návštěvnost města se loni mírně zvýšila

Pozvolný každoroční nárůst návštěvníků města je patrný ze studie, kterou si už třetím rokem nechává vypracovat kroměřížská radnice a která využívá metody vysoce přesných statistických dat mobilního operátora, tzv. geolokačních signalizačních dat.

Návštěvnost Kroměříže se loni mírně zvýšila

17.July » Kroměříž
Pozvolný každoroční nárůst návštěvníků města je patrný ze studie, kterou si už třetím rokem nechává vypracovat kroměřížská radnice a která ...

Město Kroměříž i Expozici Karla Kryla navštívil štáb televizního pořadu Cyklotoulky

23.May » Novinky.cz
Bylo to v pátek 22. května, kdy se v Expozici Karla Kryla v Kroměříži objevila televizní kamera. Důvodem bylo natočení malého „dostaveníčka“ pro televizní pořad Cyklotoulky, jehož kroměřížský díl by měl být odvysílán v sobotu 20. června v 9 hodin ...

Kroměřížská kampaň usiluje o každého turistu

20.May » Novinky.cz
Radnice v Kroměříži zahájila masivní kampaň zaměřenou na propagaci města jako turistické destinace. Je to reakce na pandemii koronaviru, která prakticky paralyzovala oblast cestovního ruchu.

Kroměřížská radnice vyhlásila soutěž na grafický návrh vratných kelímků

9.March » Zlin.cz
„Sledujeme tím hned několik cílů. Používáním vratných kelímků snížíme objem plastového odpadu. Kelímky budou také sloužit jako propagační materiál města, suvenýr, který si kromě akcí občané a návštěvníci města zakoupí i v Turistickém informačním c...

Léto v Kroměříži bude plné pohody i hudebních festivalů

Kroměřížská radnice letos cílí na vyznavače pomalého turismu, Výstaviště Kroměříž slibuje akční festivaly.

Kroměříž na veletrhu zaujala originální expozicí s živými květy

18.January » prvnizpravy.cz
Účastí na veletrhu cestovního ruchu Regiontour Brno vstupuje kroměřížská radnice tento týden do letošní turistické sezony.

Tato informační stránka o Pavel Zrna zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Zrna" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes