Pavel Zrna

Related to

Turisté se mohou plavit po řece Moravě z Kroměříže do Kvasic

20.July » Zlin.cz
KROMĚŘÍŽ - Dvanáctimístná loď společnosti Kroměřížská plavební začne v sobotu 20. července vozit turisty po řece Moravě, a to na trase z Kroměříže do Kvasic a Bělova. Serveru Zilin.cz to uvedl mluvčí kroměřížské radnice Jan Vondrášek.

Plavby začnou se zpožděním

Podle vedení města Kroměříže začnou turistické plavby po řece Moravě v červenci. Původní plánované datum, zveřejněné provozovatelem, bylo v polovině května. Vedoucí odboru kultury cestovního ruchu Pavel Zrna obhajoval důvody posunu původního termínu.

Oáza klidu v srdci města znovu funguje, těšte se i na filmové projekce

„Je tu příjemné posezení. Dám si kávičku a od stolu nebo z lehátka vidím, jak si dítě hraje a je šťastné,“ hodnotí myšlenku relaxační zóny jeden z návštěvníků Martin Hrobař.

Z Velkého náměstí zmizí i poslední zbytek pódia

3.April » Zlin.cz
KROMĚŘÍŽ - Kroměřížská radnice nechá odstranit spodní, pevnou část pódia na Velkém náměstí. Server Zlin.cz o tom informoval mluvčí města Jan Vondrášek.

Kroměříž vloni přilákal půl milionu návštěvníků, nocležníků ovšem ubylo

/FOTOGALERIE/ Město Kroměříž každoročně láká stovky tisíc turistů. Hlavním tahákem je samozřejmě tamní zámek a zahrady, které jsou zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Kroměříž chystá pro turisty plavbu po Moravě i unikátní rockovou operu

12.February » Zlin.cz
KROMĚŘÍŽ - Cestu za doposud málo poznanými zážitky letos nabízí Kroměříž v rámci nadcházející sezony. Hlavní turistickou atrakcí totiž bude turistická plavba na řece Moravě, která sice Kroměříží protéká odjakživa, ale lidé ji většinou vnímají jako...

Tato informační stránka o Pavel Zrna zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Zrna" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes