Evžen Petřík

Vztahuje se k

Kroměříž se ocitla Ve stínu vřavy

13.května » Týden.cz
Do revolučních let 1848 a 1849 se přeneslo v sobotu město Kroměříž. Konala se zde historická slavnost nazvaná Ve stínu vřavy. Připomínala léta, kdy kroměřížský zámek hostil zasedání Ústavodárného říšského sněmu habsburské monarchie.

Kroměříž uctila památku válečných veteránů

12.listopadu » Zlin.cz
KROMĚŘÍŽ - Kroměříž si v pátek položením věnců na hřbitově u památníku obětem první a druhé světové války připomněla válečné veterány. Jejich hrdinství uctilo vedení radnice, zástupci Armády ČR, Českého svazu bojovníků za svobodu a Sdružení válečn...

Kroměříž uctila památku válečných veteránů

11.listopadu » ParlamentniListy.cz
Kroměříž si položením věnců na hřbitově u památníku obětem první a druhé světové války připomněla válečné veterány. Jejich hrdinství uctilo vedení radnice, zástupci Armády ČR, Českého svazu bojovníků za svobodu a Sdružení válečných veteránů ČR.

Kroměříž uctila památku válečných veteránů

10.listopadu » Kroměříž
Kroměříž si dnes položením věnců na hřbitově u památníku obětem první a druhé světové války připomněla válečné veterány. Jejich hrdinství uctilo vedení radnice, zástupci Armády ČR, Českého svazu bojovníků za svobodu a Sdružení válečných veteránů Č...

Kroměřížská historická slavnost se tentokrát zaměří na období baroka

12.května » Zlin.cz
KROMĚŘÍŽ - Tradiční historická slavnost v Kroměříži se v letošním roce zaměří na období baroka. Uskuteční se v sobotu 20. května, serveru Zlin.cz to oznámil vedoucí městského odboru kultury Pavel Zrna.

Barokní slavnost v Kroměříži připomene i morovou epidemii

3.května » Týden.cz
Barokní slavnost v Kroměříži ukáže, jak vypadal život ve městě v 17. a 18. století, a připomene i morovou epidemii. Akce pořádaná v sobotu 20. května nabídne i průvod družiny v dobových kostýmech a žehnání repliky městského praporu z roku 1637.

Evžen Petřík převzal Cenu města Kroměříže

6.února » Zlin.cz
KROMĚŘÍŽ - Cenu města Kroměříže pro osobnost, která se svou činností významně podílí na rozvoji města a na jeho propagaci a reprezentaci, si na posledním jednání kroměřížského zastupitelstva převzal Evžen Petřík. Serveru Zlin.cz to za kroměřížskou...

Evžen Petřík převzal Cenu města Kroměříže

3.února » Regiony 24.cz
Cena města Kroměříže pro osobnost, která se svou činností významně podílí na rozvoji města a na jeho propagaci a reprezentaci, byla předána. Na čtvrtečním jednání kroměřížského zastupitelstva ji převzal Evžen Petřík.

Evžen Petřík převzal Cenu města Kroměříže. Těší ho především dobrá spolupráce s městem

2.února » Kroměříž
Cena města Kroměříže pro osobnost, která se svou činností významně podílí na rozvoji města a na jeho propagaci a reprezentaci, byla fakticky předána. Na dnešním jednání kroměřížského zastupitelstva ji převzal Evžen Petřík. Zařadil se tak, coby nej...

Cenu města Kroměříže převzal učitel gymnázia

28.prosince » Zlin.cz
KROMĚŘÍŽ - Nositelem Ceny města Kroměříže za rok 2016 se stal Evžen Petřík. Serveru Zlin.cz to řekl za kroměřížskou radnici Pavel Zrna.
Jaromír Hnilička - Český trumpetista
Karel Kachyňa - Český filmový režisér
Karel Janeček - Český matematik
Filip Renč - Český herec, scenárista a režisér
Miloš Forman - Režisér, scenárista a herec českého původu

Tato informační stránka o Evžen Petřík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Evžen Petřík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes