Murray Abraham

Vztahuje se k

Dragons: První fotografie ke třetímu filmu

5.června » Edna.cz
Nedlouho po plakátu ke třetímu pokračování filmu Jak vycvičit draka jsme se dočkali také fotografií, na kterých jsou vyobrazeni Bezzubka se svojí družkou, Škyťak, Astrid a také nový padouch, který nám bude ve filmu představen.

Dragons: Do dalšího pokračování filmu míří F. Murray Abraham

24.listopadu » Edna.cz
Herec F. Murray Abraham namluví jednu z animovaných postav v dalším pokračování filmu Jak vycvičit draka , jehož premiéra byla stanovena na 1. března 2019. Komu herec propůjčí svůj hlas, se dozvíte uvnitř článku.

Homeland: F. Murray Abraham o Dar Adalovi

11.ledna » Edna.cz
Také jste si vždy kladli otázku, kdo je vlastně Dar Adal? F. Murray Abraham v novém videu naznačuje, že bychom se to v šesté sérii mohli konečně dozvědět.

Formanův Amadeus se vrátil na plátno s živým orchestrem

14.listopadu » ČT24
Ve filmu zbyly ruchy a dialogy, hudební scény dodal živý orchestr. Z plátna hraje jenom jediný hudební nástroj, Mozartovo cembalo. „Cembalo hraje ve snímku chvíli tady a chvíli zase tam, jako kdyby někdo mluvil. Nechali jsme to tedy na filmovém he...

Kroměříží filmaři suplují Versailles i Petrohrad, Forman zde točil Amadea

22.srpna » iRegiony Impuls
Kroměřížský zámek a zahrady často ve filmech suplují Versailles, Petrohrad nebo Kodaň. Nejslavnější film zde natočil Miloš Forman, v oscarovém Amadeovi tak jako kompars vystupuje i řada místních.
Adrien Brody - Americký herec
Harvey Keitel - Americký herec
Edward Norton - Americký herec
Václav Vorlíček - Český režisér
Jude Law - Anglický herec

Tato informační stránka o Murray Abraham zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Murray Abraham" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes