15
new stories - click to show

Jan Štěpánek

Related to

Umělecký salon v Poličce

3.September » www.kudyznudy.cz
Letošní výtvarný salon je zaměřen na díla autorů, kteří se na Poličsku narodili nebo zde žijí, a jejichž tvorba překračuje regionální hranice. Setkávají se zde výtvarně roz-manitá díla autorů několika generací.

Tohle je jediný poklad svého druhu v Česku. Dozvíte se o něm v nové knize

O Polenském pokladu pojednává nová publikace městského muzea v Polné u Jihlavy. Zlaté a stříbrné klenoty pochází z počátku 17. století a jsou nejcennější součástí muzejních sbírek.

Historikové v knize potvrzují vzácnost šperků z polenské hrobky

9.August » prvnizpravy.cz
Městské muzeum v Polné vydalo publikaci Malý poklad z velkého světa: renesanční šperky rodu Zejdliců ze Šenfeldu. Kniha poprvé prezentuje jednu z nejcennějších součástí sbírek muzea – zlaté a stříbrné klenoty z počátku 17.století.

Historikové v nové publikaci potvrzují vzácnost šperků z polenské hrobky

8.August » Jihlavské listy
Městské muzeum v Polné vydalo publikaci Malý poklad z velkého světa: renesanční šperky rodu Zejdliců ze Šenfeldu. Kniha poprvé prezentuje jednu z nejcennějších součástí sbírek muzea – zlaté a stříbrné klenoty z počátku 17. století.

Odborníci: Stav zeleně na panelových sídlištích je většinou dobrý

29.June » Ekolist
Stav zeleně na panelových sídlištích v Česku je většinou dobrý. Jelikož byla většinou vybudována v 70. a 80. letech, měla zeleň dost času vyrůst. Některá sídliště na okrajích měst mají dokonce přímý vstup do lesa. Většinou jde o tu zelenější část ...

Stav zeleně na panelových sídlištích je většinou dobrý

28.June » Haló noviny
Stav zeleně na panelových sídlištích v Česku je většinou dobrý. Jelikož byla většinou vybudována v 70. a 80. letech, měla zeleň dost času vyrůst. Některá sídliště na okrajích měst mají dokonce přímý vstup do lesa. Většinou jde o tu zelenější část ...

Odborníci: Stav zeleně na panelových sídlištích je většinou dobrý

28.June » ČeskéNoviny.cz
Praha - Stav zeleně na panelových sídlištích v Česku je většinou dobrý. Jelikož byla většinou vybudována v 70. a 80. letech, měla zeleň dost času vyrůst. Některá sídliště na okrajích...

V uranovém dole v Jáchymově cvičili budoucí

4.June » Army.cz
Celý květen probíhal výcvik nových chemických instruktorů a chemických pozorovatelů začleněných do 4. brigády rychlého nasazení. Brigáda má zhruba 140 specialistů na ochranu proti zbraním hromadného ničení, kteří zodpovídají jednak za výcvik voják...

Heřman se po konci v Plzni vrací o patro níž, povede ho nevlastní táta

3.June » Hokej.cz
Prvoligový nováček z Vrchlabí hlásí po Tomáši Nouzovi další zajímavou posilu do ofenzivy. Na spolupráci se dohodl se zkušeným Martinem Heřmanem, jenž naposledy působil v extraligové Plzni. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

/25. 5. – 4. 6. 2020/ Konference MÁME VYBRÁNO: Drobné památky

Praha/ONLINE - Konference MÁME VYBRÁNO na téma Drobné památky se uskuteční ve dnech 25. května až 4. června 2020 v Dominikánském klášteru v Praze. Letos však bude k vidění online a pro všechny zájemce bude zdarma.

Virtuální prohlídky bytů? Spásné řešení se ukázalo jako nefunkční, moc se toho neprodá

Virtuální prohlídky bytů, které nabraly na významu kvůli opatřením proti šíření koronaviru, zůstanou pouze doplňkem. Bez osobní prohlídky se prodá jen mizivé procento bytů. Uvedli to zástupci většiny realitních kanceláří, které ČTK oslovila.

Tato informační stránka o Jan Štěpánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Štěpánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes