Jaroslav Němec

Vztahuje se k

Kroměříž hodlá v příštím roce investovat přes 113 milionů korun

8.prosince » Zlin.cz
KROMĚŘÍŽ - Kroměřížská radnice plánuje na příští rok investice za 113,4 milionu korun. Rozpočet, který schválili zastupitelé, počítá s příjmy i výdaji ve výši 675,9 milionu korun, serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí města Jan Vondrášek.

Kroměříž: Zastupitelé schválili program pro poskytování dotací na rok 2019

8.prosince » ParlamentniListy.cz
Zastupitelstvo schválilo program města pro poskytování dotací na rok 2019. Ucházet se o ně budou moci neziskové organizace, spolky i další subjekty, kteří působí či pořádají akce na území města. V první výzvě lze žádosti podávat od 9. ledna 2019 d...

Kroměříž: Dobrovolní hasiči převzali nový dopravní automobil

22.listopadu » ParlamentniListy.cz
Sbor dobrovolných hasičů z Kroměříže má nový dopravní automobil IVECO. Stál zhruba 2,5 milionu korun. Nahradí Avii z roku 1991, která vzhledem k vysokým provozním nákladům a poruchovosti již nevyhovuje. „Hasiči vozidlo využijí k zásahům, ale i k d...

Jaroslav Němec: Mít čtyři místostarosty není neobvyklé

20.listopadu » Kroměřížský deník
ROZHOVOR / Staronový starosta města Kroměříže Jaroslav Němec složil po dlouhých vyjednáváních koalici a následně jej k prvnímu listopadu mu nové zastupitelstvo opět dalo důvěru k vedení města i po další čtyři roky.

Kroměříž disponuje novým digitálním povodňovým plánem

19.listopadu » Vodarenstvi.cz
Plán proti velké vodě zpracovala společnost Envipartner. Náklady činily 470 tisíc korun a z evropských fondů získala Kroměříž 440 tisíc korun. „Město i okolí získalo dokument, který v případě záplav může sehrát důležitou roli a může pomoci minimal...

Rada města Kroměříže vybrala firmu pro opravu lávky

18.listopadu » prvnizpravy.cz
O opravu lávky pro pěší přes řeku Moravu v Kroměříži se postará brněnská společnost Mitrenga – stavby. Na svém čtvrtečním zasedání o tom rozhodla městská rada.

Kroměříž má hotový digitální povodňový plán pro město a okolí

16.listopadu » Naše voda
Kroměříž má hotový nový digitální povodňový plán pro město i pro obec s rozšířenou působností. Zpracovala jej brněnská společnost Envipartner, dostupný je na internetu. Náklady činily téměř 470.000 korun, zhruba 440.000 korun město získalo jako do...

Cyklostezka do Kvasic bude kvůli kácení stromů od pondělka uzavřená

16.listopadu » Zlínsko - Regiony24.cz
Cyklostezka z Kroměříže do Kvasic bude od pondělí 19. listopadu až do pátku 30. listopadu uzavřená. Důvodem je kácení stromů v její bezprostřední blízkosti.

K plánům na obří kanál Dunaj-Odra-Labe mají obce výhrady

11.listopadu » iRegiony Impuls
Vodní kanál Dunaj–Odra–Labe se ekonomicky vyplatí, řekla studie ministerstva dopravy. Z obřího projektu ale nejsou ve Zlínském kraji všichni nadšení.

K plánům na obří kanál Dunaj-Odra-Labe mají obce výhrady

11.listopadu » iDNES.cz
Vodní kanál Dunaj–Odra–Labe se ekonomicky vyplatí, řekla studie ministerstva dopravy. Z obřího projektu ale nejsou ve Zlínském kraji všichni nadšení. Další články k tématu: „Zemanův kanál“ má cenu stavět jen se souhlasem okolních zemí, říká Ťok „Z...

Kroměříž uctila památku válečných veteránů

11.listopadu » prvnizpravy.cz
Kroměříž si položením věnců na hřbitově u památníku obětem první a druhé světové války připomněla válečné veterány. Jejich hrdinství uctili představitelé města, Sdružení válečných veteránů ČR a zástupci dalších organizací.

Kroměřížské technické služby budou v zimě udržovat asi 200 kilometrů chodníků a cest

9.listopadu » ParlamentniListy.cz
O asi 120 kilometrů chodníků a zhruba 80 kilometrů komunikací se budou v zimě starat Kroměřížské technické služby. „Plán zimní údržby se letos oproti minulému roku nijak nezměnil,“ poznamenal starosta Jaroslav Němec (Nezávislí).

Tato informační stránka o Jaroslav Němec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Němec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes