15
new stories - click to show

Tomáš Opatrný

Related to

Turisté si v Kroměříži připlatí za přespání, radnice zvedá poplatek

Z dvaceti na pětatřicet korun zvýšili zastupitelé Kroměříže poplatek z pobytu pro návštěvníky města. Rozpočet města tím mohou posílit zhruba o půl milionu korun.

Kroměříž zdraží poplatek za pobyt pro turisty, od července zaplatí 35 korun za den

9.June » Zlin.cz
Od 1. července budou návštěvníci Kroměříže platit poplatek z pobytu ve výši 35 korun na den za osobu. Ve čtvrtek o tom rozhodlo místní zastupitelstvo, které vydalo obecně závaznou vyhlášku o místním poplatku z pobytu.

Pobyt v Kroměříži se návštěvníkům prodraží

8.June » Náš REGION
Návštěvníci Kroměříže budou od 1. července platit poplatek z pobytu 35 korun za osobu a den. Je o 15 korun vyšší než dosud.

Město vybuduje v Kroměříži u hřbitova dvě nové čekárny na autobus

Dvě nové autobusové čekárny vzniknou v Kroměříži ve Velehradské ulici u hřbitova. Město na ně má v rozpočtu vyčleněno 500 tisíc korun. S jejich instalací počítá radnice do konce letošního roku.

Kroměřížská radnice plánovala hospodařit se schodkem, nakonec skončila v plusu

S přebytkem osmatřicet milionů korun hospodařila loni kroměřížská radnice, přestože byl původně plánovaný jako schodkový. U části investičních akcí se jí podařilo snížit cenu, jiné odložila a šetřilo se také na provozu úřadu.

Barbořinu zatraktivní nový foto point, vytvořili ho studenti

Na nový prvek se mohou těšit návštěvníci lesoparku Barbořina v Kroměříži. Je jím řemeslně zpracovaný dřevěný rám s motivem turistického sloganu města „Kroměříž – srdci blíž“. Sloužit bude jako takzvaný foto point, tedy místo, odkud je jeden z nejkrá…

Kroměříž chystá rekonstrukci Maxovy vodárny

6.June » Vodarenstvi.cz
Město připravuje rekonstrukci Maxovy vodárny ze 17. století, která je ve špatném stavu. Objekt v historické části v ulici Na Kopečku je kulturní památkou. Radnice letos celkem plánuje proinvestovat 270 milionů korun. „Stav je velmi špatný, ať už se …

Město vybuduje v Kroměříži u hřbitova dvě nové čekárny na autobus

Dvě nové autobusové čekárny vzniknou v Kroměříži ve Velehradské ulici u hřbitova. Město na ně má v rozpočtu vyčleněno 500 tisíc korun. S jejich instalací počítá radnice do konce letošního roku.

Kroměříž zmodernizuje vyrozumívací a varovný systém. Stávající už nevyhovuje

Dotaci zhruba 8,3 milionu korun z evropských fondů má přislíbenou kroměřížská radnice na modernizaci a rozšíření informačního, vyrozumívacího a varovného systému města.

Unimobuňky a psí park. Vítězné projekty Vaší Kroměříže vzniknou letos

Vítězné projekty loňského úvodního ročníku participativního rozpočtu nazvaného Vaše Kroměříž se blíží realizaci. Dokončena je projektová dokumentace Psího parku, který vznikne v lokalitě Pekelce. Radní také vybrali dodavatele unimobuněk, které zvele…

VIDEO: Hanácký den v Kroměříži nabídl hudbu, tanec i předání hanáckého práva

/FOTOGALERIE, VIDEO/ Hanácké zvyky, hudbu, tance a barevné kroje představil Hanácký den, který v sobotu už posedmé zaplnil Hanácké náměstí v Kroměříži. Podívejte se na video a galerii Deníku, jak to tam vypadalo.

Jachtař, karatistka i fotbalisté. V Kroměříži ocenili úspěšné sportovce

Ocenění za sportovní úspěchy dosažené v loňském roce převzaly na radnici kroměřížské sportovní naděje. Výsledky ankety o nejúspěšnější mladé sportovce, sportovní kolektivy a trenéry mládeže za rok 2023 byly vyhlášeny při slavnostním přijetí sportovc…

Tato informační stránka o Tomáš Opatrný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Opatrný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes