Nikola Zvěřinová

Vztahuje se k

Stihla to těsně před porodem: Nikola Zvěřinová se podruhé vdávala. Takhle to těhotné nevěstě slušelo

17.června » Super.cz
Modelka Nikola Zvěřinová se včera podruhé vdala. První svatbu s DJ a moderátorem Petrem Zvěřinou měla před pěti lety v červenci klasickou, v bílých krajkových šatech v Praze. Tentokrát to nevěsta se ženichem Pavlem Brzákem pojali v tzv. boho stylu.

Exmanželka Petra Zvěřiny je podruhé těhotná! Krásná Nikola ukázala obří bříško!

7.dubna » eXtra.cz
Před měsícem se rozvedli, teď je jeho bývalá manželka podruhé těhotná! Nikola Zvěřinová je v sedmém měsíci těhotenství a s přítelem Pavlem Brzákem se těší na další přírůstek do rodiny...

S Petrem Zvěřinou se rozváděla podruhé těhotná: Nikola Zvěřinová se pochlubila těhotenským bříškem

6.dubna » Super.cz
Je to sotva měsíc, co se DJ Petr Zvěřina a jeho bývalá žena Nikola Zvěřinová rozvedli. To už Nikola dávno žila s novým partnerem Pavlem Brzákem, s nímž má dcerku Anetku. Nikdo netušil, že při rozvodu už byla zase těhotná.

Manželka Zvěřiny vyhrála soud! Petr není otcem její dcery!

7.prosince » Biják.cz
Půvabná Nikola Zvěřinová má o jeden problém míň. Soud zbavil jejího manžela Petra Zvěřinu opatrovnictví její dcery Anette, kterou má s jiným mužem.

Petr Zvěřina z Václaváku se u soudu vzdal otcovství dcery své manželky: Nemusel ani na testy DNA

1.prosince » Super.cz
Modelka Nikola Zvěřinová má konečně po mnoha peripetiích papír na to, že její dcera Anetka je nového partnera, a nikoli jejího stále ještě manžela Petra Zvěřiny, kterého proslavila reality show VyVolení. S manželem už skoro dva roky nežije, dceři ...

Manželka konečně promluvila, proč opustila Petra Zvěřinu a má dítě s jiným: Krásná modelka proplakala noci

4.října » Super.cz
Byli spolu osm let, rok a půl jako manželé. Pro mnohé nečekaně modelka Nikola Zvěřinová opustila exVyVoleného Petra Zvěřinu, našla si nového partnera Pavla, a jak sama říká, neplánovaně si s ním hned pořídila dítě. S Anetkou otěhotněla během první...

Manželka Petra Zvěřiny z Václaváku: Dítě si pořídila s jiným! A teď milence ukázala

26.května » Blesk.cz
I když je modelka Nikola Zvěřinová stále vdaná za exVyVoleného Petra Zvěřinu (38), tak už přes rok žije novým životem. V lednu přivedla na svět dceru Anette, ale teprve teď má vztah s jejím otcem.
Hana Reinders - Česká modelka a moderátorka
Eva Decastelo - Moderátorka
Andrea Verešová - Modelka

Tato informační stránka o Nikola Zvěřinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikola Zvěřinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes