15
new stories - click to show

Eva Decastelo Moderátorka

Related to


Stories

Reese Witherspoon se rozvádí! Které páry také šokovaly nečekaným krachem vztahu?

11:40 » Proženy.cz
Sledovat svět showbyznysu je pro někoho nepochopitelné: proč by se měl zajímat o soukromí úspěšných umělců nebo sportovců? Pro jiné je to báječné guilty pleasure a zajímat se o pikantérie ze života celebrit považují za příjemný relax. A tohle jsou r…

Skáče Eva Decastelo, jak Třeštík píská?

Kdo by si myslel, že vztah herečky známé ze seriálu Slunečná Evy Decastelo (44) a fotografa Tomáše Třeštíka (45) je zalitý sluncem, ten se pořádně plete. Vypadá to totiž, že Třeští... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

Bojí se Eva Decastelo, že jí brzy uteče?

25.March » NašeHvězdy.cz
Moderátorka a herečka ze seriálu Slunečná chce zůstat za každou cenu mladá. EVA DECASTELO (44) přiznala, že si pravidelně nechává upravovat vzhled. Podle všeho má strach, že jí par... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

Přátelský rozvod Evy Decastelo: Rozbouřené emoce vystřídala klidná dohoda

25.March » Kafe.cz
Eva Decastelo byla dlouhých třináct let vdaná za otce svých dvou dětí Reného Decastela. Nyní je po měsících od rozchodu moderátorka konečně oficiálně rozvedená žena. Ukončení manželství prý proběhlo přátelsky a dvojice se na všem dohodla předem.

Decastelo je svobodná! Konec manželství vyřešil soud

24.March » Aha!
Minulost hodili za hlavu a konečně jsou svobodní lidé. Manželství, ze kterého vzešly dvě děti, je definitivně u konce. Moderátorka Eva (44) a scenárista René Decastelo (49) se po třinácti letech rozvedli.

Eva a René Decastelo: Vyhrocené emoce před koncem vystřídal smířlivý rozvod

23.March » Šíp
Eva Decastelo byla dlouhých třináct let vdaná za otce svých dvou dětí Reného Decastela. Nyní je po měsících od rozchodu moderátorka konečně oficiálně rozvedená žena. Ukončení manželství prý proběhlo přátelsky a dvojice se na všem dohodla předem.

Eva Decastelo potvrdila ROZVOD! Jak vše proběhlo?

23.March » stars24.cz
Rozchody párů, v nichž je aspoň jedna z osob slavná, mnohdy nebývají jednoduché. Eva Decastelo prozradila, že už je opět svobodná. Jak proběhl její rozvod s manželem?

Manželství je minulostí: Eva Decastelo se po 13 letech rozvedla!

23.March » Expres.cz
Eva Decastelo (44) jednou pro vždy uzavřela významnou kapitolu svého života. Rozvedla se s Reném Decastelem (49), s nímž byla vdaná 13 let. Mají spolu dvě děti, syna Michaela (13) a dceru Zuzanu (11), které budou vychovávat ve střídavé péči.

Rozvod na jedničku. Manželství Evy Decastelo po 13 letech skončilo v klidu

23.March » Žena.cz
Včera u soudu skončilo třináctileté manželství moderátorky Evy Decastelo se scenáristou a spisovatelem René Decastelem, se kterým má dvě děti.

Manželství je definitivně minulostí! Eva Decastelo se po 13 letech rozvedla

22.March » Super.cz
Moderátorka Eva Decastelo (44) je rozvedenou paní. Manželství se scenáristou Reném Decastelem, které vydrželo dlouhých třináct let, bylo definitivně rozvedeno. Rozvod proběhl dnes u Obvodního soudu pro Prahu 9.

Tečka za dlouhým manželstvím: Eva Decastelo a René se po 13 letech rozvedli

22.March » eXtra.cz
Minulost hodili za hlavu a konečně jsou svobodní lidé. Třináct let po svatbě ve středu odpoledne udělali Eva (44) a René Decastelo (49) definitivní tečku za svým manželství u Obvodního soudu pro Prahu 9. „Ano, je to pravda,“ potvrdil eXtra.cz René.

Láska Evy Decastelo s otazníkem?

20.March » NašeHvězdy.cz
Jako dvě hrdličky. Eva Decastelo (44) a Tomáš Třeštík (45) si nenechají ujít jedinou příležitost, kdy mohou ze svého vztahu „vytlouct“ nějakou pozornost. Jenže − do jaké míry jde j... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz
Selena Gomezová - Americká zpěvačka
Dominika Kadlčková - Herečka a modelka
Martin Gardavský - Muž roku 2011

Tato informační stránka o Eva Decastelo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Decastelo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes