Novinky.cz

Description:

Vaše zprávy

URL:

http://www.novinky.cz/vase-zpravy

Catalog:

Z domova → Ostatní

Publishes:

17.3 items/day

V psychiatrické nemocnici skončil řidič, který opakovaně narážel do jiného vozu

18:20
Chvíle plné strachu zažila o uplynulém víkendu na Zlínsku třiapadesátiletá žena společně se svou šestadvacetiletou kolegyní.

Apokalyptičtí jezdci jsou k vidění na železném mostě v Týně nad Vltavou

17:37
Městské centrum kultury a vzdělávání se letos již podruhé zapojilo do dvanáctého ročníku Umění ve městě 2019. Tentokrát mohou obyvatelé města obdivovat sochy Michala Gabriela na železném mostě.

Noční hrané prohlídky broumovského kláštera se vydávají za tajemstvím Turínského plátna

15:39
Léto je tu a spolu s ním i Noční hrané prohlídky v broumovském benediktinském klášteře. Návštěvníkům národní kulturní památky nabídnou během července a srpna pravidelné výpravy Za tajemstvím Turínského plátna.

Mateřinky obdržely v rámci dopravní výchovy další koloběžky a helmy

14:57
Plzeňský centrální obvod dlouhodobě podporuje dopravní výchovu na mateřských školách na svém území, neboť patří mezi nejdůležitější oblasti v bezpečnosti silničního provozu u dětí.

Doba dovolených a prázdnin je také o poznávání, například života na venkově v Jeseníkách

14:16
Jednou z možností, jak prožít část volných dnů v době dovolené či prázdnin a zjistit, co všechno obnáší život na vesnici - a navíc v horách, je návštěva statku nebo farmy. Třeba ekofarmy Bovine v Heřmanovicích na Krnovsku v drsné přírodě Hrubého Jeseníku, kde hospodaří manželé Iveta a Tomáš Svobodovi.

Mostečtí stolní hokejisté vezou čtyři body ze Žďáru nad Sázavou

14:16
Ke čtvrtému kolu druhé ligy družstev billiard-hockeye vyrazil v neděli 16. června tým BHC StarColor Most do Žďáru nad Sázavou.

Desátý ročník Sedmihorského léta startuje s Miroslavem Etzlerem a Lenkou Vlasákovou

13:35
Hudební a divadelní Sedmihorské léto, které se odehrává v centru Českého ráje - v Sedmihorkách u Turnova, už v neděli 30. června otevře své brány. Podesáté. Během celého léta tak přinese pořádnou dávku exkluzivních koncertů a divadla.

Vyrábíte, tvoříte, jste originální v tom, co děláte? Získejte ochrannou známku

12:55
Ochrannou známku regionálních výrobků, služeb, zážitků či prodejního místa JESENÍKY originální produkt® lze získat do září letošního roku. Značka garantuje původ v regionu Jeseníků, tradici výroby či samotného podniku a šetrný a odpovědný přístup při výrobě či provozování.

Na Univerzitě Hradec Králové se utkali nadějní programátoři

11:35
Bezmála 80 mladých programátorů zamířilo ve dnech 21. až 23. června na Fakultu informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové, aby se utkalo v ústředním kole 33. ročníku Soutěže v programování.

Sezónu v letním kině odstartuje protřelý zabiják, v patách mu budou běžící ženy a posedlá panenka

10:58
Akční pecky, romantické komedie i oblíbené pohádky opět potěší příznivce promítání filmů pod širým nebem. Promítačka se v letním kině v Bohumíně rozběhne už poslední červnový víkend a nezastaví se až do září.

Děti ze 3. ZŠ Komenského ve Žďáru nad Sázavou hrály stolní hokej

10:21
Ve středu 19. června uspořádalo Regionální sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou Vysočina ve spolupráci s 3. ZŠ Komenského ve Žďáru nad Sázavou turnaj Českého poháru ve stolním hokeji-šprtci.

Skupina Elias rozezní svými spirituály kostel Církve čs. husitské v Klatovech

9:40
Ve čtvrtek 27. června od 19.30 hodin kostel Církve čs. husitské (naproti soudu) v Klatovech rozezní předprázdninový koncert klatovské skupiny Elias. V kostele se skvělou akustikou zazní spirituály a písně ve vícehlasých úpravách. Návštěvníci koncertu se tak mají na co těšit.

Závod nejsilnějších mužů světa v Litovli přinesl zlato Jiřímu Tkadlčíkovi

9:01
V neděli 23. června v Litovli změřili své síly borci z celého světa. Strongmani střední váhy z Austrálie, Kanady, Nového Zélandu, Japonska, Anglie, Ruska, Ukrajiny a dalších zemí se v areálu Pivovaru Litovel utkali o pohár World Grand Prix U105 kg v rámci Memoriálu Gustava Frištenského.

Den otevřených dveří uspořádalo Krizové centrum pro děti a rodinu v Ostravě

9:01
V úterý 26. června bylo celý den ve Slezské Ostravě otevřeno pro návštěvníky Krizové centrum pro děti a rodinu, které sídlí na Bohumínské ulici číslo 50. Krizové centrum pro děti a rodinu je zařízení Centra sociálních služeb Ostrava, o. p. s.

Obec Pohoří čeká hudební svátek, v obnoveném kostele zazní krásná hudba

25.June
Pohoří, obec na Rychnovsku se sedmi stovkami obyvatel, čeká hudební svátek. V sobotu 29. června se v kostele sv. Jana Křtitele uskuteční benefiční koncert houslisty Jaroslava Svěceného a Michaely Káčerkové (varhany, virginal), jehož výtěžek bude věnován na projekt obnovy interiéru svatostánku.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes