15
new stories - click to show

TOPZINE.cz

Description:

Nejčtenější magazín o filmu, hudbě, umění a designu

URL:

http://www.topzine.cz

Catalog:

Kultura → Hudba

Publishes:

3 items/month

David Bowie hvězdou i po smrti. Na čem vydělává jeho odkaz?

2.December
Ikonický britský zpěvák zemřel v roce 2016 po prodělané nemoci rakoviny jater. Ještě před svou smrtí stihl přesně na své šedesáté deváté narozeniny vydat rozlučkové... The post David Bowie hvězdou i po smrti. Na čem vydělává jeho odkaz? appeared first on TOPZINE.cz .

Nejlepší songy na hory: Co si pustit po cestě na sjezdovku

16.February
Písničky o lásce a o květinkách? Ale kdeže. Zima se ještě jen tak nevzdává. Vyražte proto na hory, navoskujte lyže, nabrušte prkna, případně oprašte sáňky. Celý článek The post Nejlepší songy na hory: Co si pustit po cestě na sjezdovku appeared first on TOPZINE.cz .

Nejen hudbou je muzikant živ aneb 8 vedlejšáků hudebních hvězd

15.January
Hudba je poměrně nejisté povolání a rodiče nejednoho začínajícího muzikanta jistě nebyli nadšení, když se jejich ratolest rozhodla pro uměleckou dráhu. Některé hudební hvězdy však myslely i Celý článek The post Nejen hudbou je muzikant živ aneb 8 vedlejšáků hudebních hvězd appeared first on TOPZINE.cz .

10 nejlepších výstupů hudebních hvězd v seriálu Simpsonovi

24.August
Objevit se v seriálu Simpsonovi pro hudebníky už něco znamená. Zde je přehled pár vybraných umělců, kteří si v dnes už kultovním animovaném seriálu zahráli. 1. R.E.M. Celý článek The post 10 nejlepších výstupů hudebních hvězd v seriálu Simpsonovi appeared first on TOPZINE.cz .

Jak přelstít mikrospánek: 10 nejlepších songů na cestu autem

15.July
Za dva úhlavní nepřátele řidičů se považuje mikrospánek a rozladěné rádio. Proto vám přinášíme skvělý mix songů od americké klasiky po současný hard rock a Celý článek The post Jak přelstít mikrospánek: 10 nejlepších songů na cestu autem appeared first on TOPZINE.cz .

10 nejlepších letních hitů 90. let

20.April
Písničky se dají dělit do mnoha kategorií. Když přehlédneme styly hudby, můžeme je seskupit do pomalých, divných, rychlých, hezkých, ošklivých, trapných. Ale samostatná kapitola jsou Čtěte více The post 10 nejlepších letních hitů 90. let appeared first on TOPZINE.cz .

Vtipné, praštěné, nesmyslné. Nejlepší názvy rockových i popových kapel

13.April
Dnes pro vás máme přehled několika skupin s ne tak úplně obvyklými názvy. Chcete se dozvědět, jak ke svému jménu přišly? Stačí si přečíst pár následujících Čtěte více The post Vtipné, praštěné, nesmyslné. Nejlepší názvy rockových i popových kapel appeared first on TOPZINE.cz .

10 nejlepších songů inspirovaných drogami a jinými návykovými látkami

30.March
Dnešní výčet songů inspirovaných drogami by s klidem přesáhl číslo deset, protože drogy jsou pro velkou část muzikantů takřka nevyčerpatelné téma. Vybrali jsme deset nejlepších zahraničních Čtěte více The post 10 nejlepších songů inspirovaných drogami a jinými návykovými látkami appeared first on TOPZINE.cz .

5 nejlepších hudebních festivalů v ČR v létě 2018. Kam si naplánovat cestu?

13.January
Českých hudebních festivalů roste každoročně jako hub po dešti a strmě roste i jejich kvalita a obsazení. Kdo se v tom má vyznat?! Ukážeme vám 5 nejlepších Čtěte více The post 5 nejlepších hudebních festivalů v ČR v létě 2018. Kam si naplánovat cestu? appeared first on TOPZINE.cz .

Nejlepších 7 muzikálových hitů: Od Ježíše po Pomádu

21.July
TOP 7 muzikálových hitů? Existuje celá řada oblíbených, ale i ohraných muzikálových hitů, ale stejně neztrácí na svém kouzlu. Nabízíme vám vlastní výběr toho nejlepšího. Čtěte více The post Nejlepších 7 muzikálových hitů: Od Ježíše po Pomádu appeared first on TOPZINE.cz .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes