Lejla Abbasová

Vztahuje se k

Sklenaříková (45): Když jsem čekala dítě, mohla jsem se štěstím zbláznit. A pak se to stalo...

25.dubna » Expres.cz
Další články k tématu: Lejla Abbasová promluvila o těhotenství. Čekám dítě s Turkem! Andrea Kerestešová je v pokročilém stádiu těhotenství. Ohrozí tím Ordinaci? Hana Mašlíková je k nepoznání: Těhotenství z ní dělá jinou ženu! Těhotenství je zločin...

Podle tvaru břicha pohlaví nepoznáte a další zajímavosti o těhotenském bříšku

13.dubna » Maminka.cz
Od puberty ho řešíte a celý život s ním bojujete. Existuje ale jedno období, kdy se ho nemůžete dočkat a denně ho sledujete se zalíbením. Těhotenské bříško je prostě top!

Lejla Abbasová promluvila o těhotenství. Čekám dítě s Turkem!

12.dubna » Expres.cz
Další články k tématu: Lejla Abbasová je podruhé těhotná! Kdo je otcem? Hit internetu: Jaké je pozadí klipu, v němž vystoupil Budař nebo Abbasová? Abbasová je k nepoznání! Obarvila se na blond a neuvěřitelně prokoukla Lejla Abbasová v doprovodu po...

Lejla Abbasová je podruhé těhotná. Dítě čeká s tureckým přítelem

12.dubna » Revue iDNES.cz
Moderátorka Lejla Abbasová (37) potvrdila, že čeká druhé dítě. Otcem je její turecký přítel Volkán. Abbasová má s bývalým partnerem Michaelem Kocábem (62) syna Davida (5). Další články k tématu: Vůbec se nebráním mít další děti, říká Lejla Abbasov...

Lejla Abbasová konečně prozradila, s kým čeká dítě! Milenec je z islámské země

12.dubna » eXtra.cz
Moderátorka Lejla Abbasová (37) je těhotná! A konečně šla s pravdou ven a prozradila, s kým čeká svoje druhé dítě. Je jím Turek, který miluje Afriku i jejího syna Davida.

Abbasová potvrdila, že čeká dítě. A řekla i s kým!

12.dubna » Týden.cz
Moderátorka Lejla Abbasová čeká druhé dítě! Ještě donedávna se o jejím těhotenství jen spekulovalo, ale teď skvělou zprávu potvrdila sama nastávající maminka. A prozradila i to, kdo je tatínkem!

Lejla Abbasová září štěstím, je těhotná

12.dubna » Maminka.cz
Modelka a moderátorka Lejla Abbasová je podruhé těhotná. Ve svých sedmatřiceti už prý nemohla čekat. Otcem miminka je její turecký přítel.

Lejla Abbasová (37) prozradila, s kým je těhotná. Znají už se spoustu let a dál nechtěli čekat

12.dubna » Super.cz
Tajemství odhaleno! Lejla Abbasová (37) se rozhodla jít s pravdou ven a prozradit, s kým je těhotná. Tatínkem nenarozeného dítěte Abbasové je Turek, který miluje Afriku a také v ní strávil velkou část svého života. Tam se s ním také krásná moderát...

Těhotná Abbasová: Konečně promluvila o příteli a otci druhého dítěte. Co řekla?

12.dubna » Blesk.cz
Moderátorka Lejla Abbasová (37) jen září a fakt, že je zamilovaná, je na ní vidět na první pohled. Aby také ne. Plní se jí velký sen. Potkala muže svých představ a čeká s ním vytouženého druhého potomka.

Bývalá partnerka Michaela Kocába Lejla Abbasová je těhotná! Kdo je otcem?

28.března » ★ STARonline.cz
Od rozchodu s Michaelem Kocábem (62) se exotická kráska Lejla Abbasová (37) neukázala po boku žádného dalšího muže. O to víc teď šokovala informace, že je v pokročilém stadiu těhotenství.

Bývalka Kocába Abbasová: Je podruhé těhotná! Kdo je otcem?

27.března » Blesk.cz
Od rozchodu s Michaelem Kocábem (62) se moderátorka Lejla Abbasová (37) neukázala po boku žádného dalšího muže. A teď své okolí šokovala nečekanou zprávou. Je v pokročilém stadiu těhotenství.

Bývalka Kocába Abbasová: Je podruhé těhotná!

27.března » Blesk.cz
Od rozchodu s Michaelem Kocábem (62) se moderátorka Lejla Abbasová (37) neukázala po boku žádného dalšího muže. A teď své okolí šokovala nečekanou zprávou. Je v pokročilém stádiu těhotenství.
Eva Longoria - Americká herečka a modelka

Tato informační stránka o Lejla Abbasová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lejla Abbasová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes