Lejla Abbasová

Vztahuje se k

Kdo vyhrál poukázky v hodnotě 1 200 korun českých v rámci Pevnosti Boyard?

21.března » FTV Prima
Kdo vyhrál vouchery do Puzzle Room? Stačilo správně odpovědět na to, kolik vyhrál tým Lejly Abbasové pro nadaci Asante Kenya.

Červi v očích, švábi ve výstřihu a další povedené momenty z Pevnosti Boyard!

19.března » FTV Prima
Tým Lejly Abbasové zažil úplně nové úkoly, ale i ty prověřené. A sledování jejich snažení bylo opravdu napínavé. Máme pro vás 4 nejlepší momenty z celé sobotní Pevnosti Boyard.

Nestihli jste Pevnost Boyard s úplně novými úkoly? Podívejte se na Prima PLAY!

18.března » FTV Prima
Pokud jste nestihli premiérový díl Pevnosti Boyard s týmem Lejly Abbasové, podívejte se v našem online archivu na Prima PLAY. Uvidíte zbrusu nové úkoly a opravdu napínavou soutěž.

Hororová zkušenost Lejly Abbasové z Boyardu: Do očí jí lezli červi

18.března » Super.cz
Natáčení soutěže Pevnost Boyard pro Lejlu Abbasovou (37) nebylo moc příjemným zážitkem. Ve Francii prožila hotové peklo.

Soutěžní tým si na Pevnosti Boyard vyzkouší nové úkoly!

17.března » FTV Prima
Pevnost Boyard se tentokrát pokusí porazit Lejla Abbasová, Josef Dressler, Tomáš Kraus, Eva Perkausová a Lucie Paulová. Kolik zlaťáků pomůže organizaci Asante Kenya? Moderuje Libor Bouček, v roli otce Fura se představuje Jan Rosák.

Pevnost Boyard – 9. díl

16.března » SatCentrum
Pevnost Boyard se tentokrát pokusí porazit Lejla Abbasová, Josef Dressler, Tomáš Kraus, Eva Perkausová a Lucie Paulová. Kolik zlaťáků pomůže organizaci Asante Kenya? Moderuje Libor Bouček, v roli otce Fura se představuje Jan Rosák. Sledujte v sobo...

Televizní osobnosti si vyzkouší úplně nové úkoly na Pevnosti Boyard!

14.března » FTV Prima
Pevnost Boyard se tentokrát pokusí porazit Lejla Abbasová, Josef Dressler, Tomáš Kraus, Eva Perkausová a Lucie Paulová. Kolik zlaťáků pomůže organizaci Asante Kenya? Moderuje Libor Bouček, v roli otce Fura se představuje Jan Rosák

Abbasová v péči psychologa! Co se děje?

11.března » Aha!
Lejla Abbasová (37) to neměla v životě zrovna jednoduché. Dětství prožila bez táty, musela čelit faktu, že má odlišnou barvu kůže než její matka a navíc toužila zjistit, jaké jsou její kořeny a jak vypadá druhá polovina její rodiny.

Jaké problémy řeší Abbasová s psychologem?

4.března » Týden.cz
Moderátorka Lejla Abbasová přiznala, že se musela naučit žít se spoustou věcí. Ať už to byl fakt, že má jinou barvu pleti než její matka, nebo mediálně propíraný rozchod s Michaelem Kocábem.

TV Barrandov vrátí na obrazovky farmáře hledající ženy a další dvě reality show [aktualita]

1.března » DigiZone.cz
TV Barrandov láká hned na tři nově uváděné reality show, dvě z nich jsou nové formáty a třetí je již několikrát proběhlá show Farmář hledá ženu. TV Barrandov uvede premiérově dvě emotivní reality show nazvané Nový začátek a Společně to zvládneme. ...
Eva Longoria - Americká herečka a modelka

Tato informační stránka o Lejla Abbasová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lejla Abbasová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes