Vojtěch Adam politik za KSČM

Vztahuje se k

Výdaje na moderní léčbu rostou, Vojtěch jí nastaví nová pravidla

17.ledna » E15.cz
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch chystá nová pravidla pro inovativní, ale drahé léky pro těžce nemocné. Ročně na ně totiž vydá dvě miliardy korun.

Výdaje za drahé léky rostou. Stát dá pacientům dvě miliardy

17.ledna » E15.cz
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch chystá nová pravidla pro inovativní, ale drahé léky pro těžce nemocné. Ročně na ně totiž vydá dvě miliardy korun.

Rozjezd eReceptů stál nemocnice v kraji miliony, starší lékaři skončili

4.ledna » iDNES.cz
Kvůli zavedení eReceptů, které je povinné od 1. ledna 2018, musely jihomoravské nemocnice nakoupit počítače za miliony korun. Někteří lékaři z kraje dokonce kvůli novince zavřeli ordinace, jsou to většinou doktoři v důchodovém věku. Další články k...

Rozjezd eReceptů stál nemocnice v kraji miliony, starší lékaři skončili

4.ledna » iRegiony Impuls
Kvůli zavedení eReceptů, které je povinné od 1. ledna 2018, musely jihomoravské nemocnice nakoupit počítače za miliony korun. Někteří lékaři z kraje dokonce kvůli novince zavřeli ordinace, jsou to většinou doktoři v důchodovém věku.

Rozjetí eReceptů stálo nemocnice miliony. Starší lékaři zavírají ordinace

4.ledna » iDNES.cz
Klasické papírové recepty skončily. Lékaři od začátku roku smí vydávat pouze elektronické. Jihomoravské nemocnice musely nakoupit počítače za miliony korun, někteří doktoři na malých vesnicích dokonce raději zavřeli své praxe. Další články k témat...

První dny eReceptů: Češi jich dostali už přes 100 000, krachlo posílání skrz SMS

2.ledna » Blesk.cz
Lékaři v úterý vystavili již přes 100 tisíc elektronických receptů na léky a lékárny polovinu předpisů už vydaly. Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) si pochvaluje, že problémů se systémem je zatím minimum. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (A...

Martina Dobrovolná: Nesnesitelná lehkost samozřejmosti Soukupova a Adamova sexismu

25.prosince » Deník Referendum
Jelikož komerční televize ani vysílání Jaromíra Soukupa hned tak existovat nepřestanou, je nutné, aby jeho hosté sami odmítali jeho odpudivé nápady. Vojtěch Adam uznal chybu aspoň ex-post, přesto je ostuda, že na sexismus vůbec přistoupil.

Ministr v televizi porovnával vzhled poslankyň. Asi jsem to měl Soukupovi odmítnout, říká nyní

22.prosince » Aktuálně.cz
Nový ministr zdravotnictví za ANO Adam Vojtěch na TV Barrandov řadil poslankyně podle sex-appealu. Zpětně to nepovažuje za vhodné.

Rezort je třeba rozhýbat, personální změny nevylučuji, říká ministr zdravotnictví Adam Vojtěch

22.prosince » Zdravotnický deník
Nejmladší ministr zdravotnictví v české i československé historii Adam Vojtěch (ANO) si neláme hlavu ani s věkem, ani s tím, že není lékař. Obklopuje se mladými právníky, ale zároveň tým poradců doplnil o profesora Svačinu, předsedu České lékařské...
Zdeněk Boháč - politik za ODS
Jaroslava Schejbalová - politik za TOP09
Václav Neubauer - Politik za ČSSD
Cyril Zapletal - politik za ČSSD
Patricie Kotalíková - politik za TOP09
Marie Rusová - Politička za KSČM
MiroslavaStrnadlová - politik za ČSSD

Tato informační stránka o Vojtěch Adam zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Adam" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes