Jan Adamec

Vztahuje se k

Mlha nad Dallasem

19.listopadu » Respekt.cz
Jak vyplývá z nových dokumentů, muž, který střílel na prezidenta Kennedyho, se dva měsíce před atentátem sešel se sovětským agentem odpovědným za plánování politických vražd

Minimální mzda by měla růst ještě více

24.srpna » blog.idnes.cz
Od příštího roku stoupne minimální mzda o 1 200 Kč a dostane se tedy na 12 200 Kč hrubého měsíčně, což bude odpovídat zhruba 40 % současné průměrné mzdy. Toto rozhodnutí vlády s radostí kvituji.

Šampionát v letecké akrobacii zakončí Pohár Ivana Tučka ve free stylu, chybět nebude ani gripen

13.srpna » Novinky.cz
Mistrovství Evropy v akrobatickém létání, které se koná na letišti v Počátkách u Chotěboře, vrcholí v neděli soutěží o Pohár Ivana Tučka . Zhruba osm pilotů se v něm představí ve free stylu.

Eva Urbanová s Janem Adamcem zpívali na podporu zámku na Zelené Hoře

9.července » Opera PLUS
Léto je zde, v plné síle a kráse, budiž pochváleno! Je to čas velkých festivalů, kdy se právě uzavřely letošní kapitoly Smetanovy Litomyšle, ale již je na obzoru další významný letní festival v Českém Krumlově. Přesně v mezidobí mezi těmito velkým...

Počátky u Chotěboře budou hostit domácí i evropský šampionát v akrobatickém létání

12.června » Novinky.cz
Dvě významné akce v akrobatickém létání se uskuteční na letišti v Počátkách u Chotěboře. Už tento týden začíná Mistrovství ČR, 5. srpna pak do Počátek zavítá evropská akrobatická špička.

Mistrovství ČR v letecké akrobacii a letecká show Chotěboř startují

12.června » Vysocina-news.cz
Od 14. června proběhne na letišti v Počátkách u Chotěboře mistrovství České republiky v akrobatickém létání. Vyvrcholení akce proběhne v sobotu 17. června na chotěbořském náměstí, kde v rámci letošních Dnů města Chotěboř vyhlásí pořadatelé výsledk...

Budoucnost dálnic a železnic v ČR

31.května » blog.idnes.cz
Investice do dopravní infrastruktury jako dálnice a železnice jsou primárním zdrojem rozvoje každého hospodářství. Proto je současná situace, kdy většina staveb stojí, naprosto nepřijatelná a je třeba jednat. Rázně a okamžitě.

Investujme masivně do dopravní infrastruktury!

29.května » blog.idnes.cz
Investice do dopravní infrastruktury jako dálnice a železnice jsou primárním zdrojem rozvoje každého hospodářství. Proto je současná situace, kdy většina staveb stojí, naprosto nepřijatelná a je třeba jednat. Rázně a okamžitě.

Chotěboř se chystá na srpnové ME v letecké akrobacii

24.května » FlyMag.cz
Po dvanácti letech bude Česká republika hostit evropský šampionát v letecké akrobacii kategorie advanced, který se uskuteční v srpnu na letišti u Chotěboře. Organizátoři očekávají účast zhruba 65 závodníků. Novinářům to dnes řekl předseda organiza...

Tato informační stránka o Jan Adamec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Adamec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes