Jiří Anderle

Vztahuje se k

Hmyzí příběhy zblízka: kobylka pijící z louže nebo kopulující mouchy

8.prosince » Hobby.cz
Fotograf Jiří Anderle ví, jaké to je, když se pustí termití voják do křížku s vaším palcem. Umí ocenit i dříče čmeláka z Pošumaví s nákladem pylu či berušku startující s takovou vehemencí, že z ní přitom odlétávají kousky. Další články k tématu: O...

Farmakoterapie v těhotenství a při kojení

28.listopadu » xBOOK.cz
Po úspěchu prvního vydání této mimořádně aktuální a přehledné monografie připravil autorský kolektiv vedený dr. Vachkem druhé, rozšířené a aktualizované vydání. Jde o citlivé téma – zvažujeme možné následky léků pro plod či kojence, na druhou stra...

„Jsem nastartovanej tak akorát začít znova od bodu nula.“ Rozhovor s Jiřím Anderlem o umění, vášni i tvrdých drogách

25.listopadu » ČRo 2 - Praha
„Úspěch má v sobě zakódovaný spěch,“ ví malíř a průvodce oblíbeného rozhlasového pořadu. V rozhovoru se tentokrát svěřil o svých začátcích v Černém divadle Jiřího Srnce nebo o vlastních zkušenostech s LSD.

REPORT 2016: V kategorii II zvítězilo reportážní pásmo dětí z DRDS

14.listopadu » RadioTV
Ve dnech 8. – 10. listopadu se v Koutech konal XXV. ročník soutěžní přehlídky zpravodajských, publicistických a dokumentárních pořadů s názvem REPORT 2016. Redakce RadioTV byla po celé tři přítomna a dnes přinášíme první část reportáže.

Demokratická Strana Zelených

8.listopadu » ParlamentniListy.cz
Demokratická strana zelených /DSZ/ kandidovala v krajských volbách ve volební čtyřkoalici NE ILEGÁLNÍ IMIGRACI – PENÍZE RADĚJI PRO NAŠE LIDI (DSZ, Rozumní, ČSNS a ČSNS2005).

Dosud nezveřejněné foto z archivu Ladislava Štaidla: Pařba s Gottem a Štrougalovou dcerou!

25.října » Blesk.cz
Každý, kdo v roce 1985 v českém showbyznysu něco znamenal, musel na oslavu do Jevan. Skladatel a dlouholetý kapelník Slavíkova orchestru Ladislav Štaidl (71) tehdy sezval na své čtyřicátiny spoustu slavných. Podívejte se, kdo všechno se zúčastnil!

Volební speciál / 7

30.září » Plzeň.cz
Ve zdravém těle zdravý duch – staré sokolské heslo je součástí zásad volebního uskupení nazvaného NE ILEGÁLNÍ IMIGRACI – PENÍZE RADĚJI PRO NAŠE LIDI. Tvoří ho čtyři politické strany, které se dohodly na společných koaličních kandidátkách ve všech ...

Praha o víkendu zažije město jinak. Ale nudit se nebudou ani v ostatních regionech. Ani vy neseďte doma a vyrazte ven!

Víkend si můžete užít třeba v Táboře na slavnostech Táborská setkání, na Pražském hradě, kde bude vinobraní, nebo v Brně na hřišti městské policie v Pisárkách, kde chystají Den pro děti. Ať už zamíříte kamkoliv, ať se vám sobota a neděle vydaří!

Výtvarný podzim s Rousseauem, anděly i noži

19.září » Týden.cz
Český výstavní podzim letos proběhne ve znamení přehlídek věnovaných významným výtvarným solitérům. Grafikům, sochařům i designérům. Chybět ale nebudou ani souborné výstavy zaměřené na meziválečnou tvorbu nebo anděly.

Český výtvarník Jiří Anderle slaví osmdesátiny, v pražském Obecním domě začíná jeho výstava

V den osmdesátých narozenin Jiřího Anderleho začíná v pražském Obecním domě jeho retrospektiva. Výstava se jmenuje Panoptikum a mezi osmdesáti obrazy jsou také ty z raného období Anderleho tvorby - díla inspirovaná vesnickými tancovačkami. Český v...

Tato informační stránka o Jiří Anderle zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Anderle" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes