Hana Ansorgová

Vztahuje se k

Děti učí své rodiče třídit a recyklovat baterie

Školáci z Karlovarského kraje odevzdali k recyklaci 1 680 kg použitých baterií. V rámci programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět se v kraji do 2,5 měsíční sběrové kampaně zapojilo 27 škol.

Děti pomáhají sbírat a recyklovat baterie

Žáci a studenti z 891 mateřských, základních a středních škol z celé ČR odevzdali k recyklaci 57,3 t použitých baterií. Toto rekordní množství se jim podařilo získat od září do poloviny listopadu loňského roku v rámci sběrové kampaně programu Recy...

Recyklace hrou v Olomouckém kraji pro žáky základních škol

20.května » prvnizpravy.cz
Děti z Olomouckého kraje se učí třídit odpad, recyklovat vysloužilé elektrospotřebiče a použité přenosné baterie. Projektu Recyklace hrou se účastní žáci prvního i druhého stupně základních škol.

FOTO: Děti se pro recyklaci doslova nadchly

22.dubna » Ústecký deník
Severní Terasa - Do ekologie se ve čtvrtek ponořily děti ze Základní školy Mírová. Během celodenního programu Recyklace hrou se učily třídit odpad, recyklovat staré elektrospotřebiče i použité baterie. Aktivity zajistila pro školáky společnost Rec...

Do programu s recyklační tematikou se zapojilo už 149 škol z Libereckého kraje

16.března » Novinky.cz
Již více než 3380 škol z celé ČR, z toho 149 základních škol na území Libereckého kraje, je zapojeno do vzdělávacího programu s recyklační tématikou – Recyklohraní aneb Ukliďme si svět. Program organizuje obecně prospěšná společnost Recyklohraní.
Samsung - Výrobce elektroniky
Fotbal - Míčový sport
ČEZ, a.s. - Výroba a rozvod elektřiny, vody, plynu a páry

Tato informační stránka o Hana Ansorgová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Ansorgová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes