Daniel Anýž

Vztahuje se k

Rok od nástupu Trumpa. Zmapovali jsme jeho úspěchy i prohry. Jak blízko k němu se dostali Rusové?

19.ledna » Aktuálně.cz
Detailní mapa personálních otřesů v týmu nového prezidenta USA, hlavních aktérů tzv. ruské aféry, která ohrožuje Bílý dům, i řady dalších událostí.

Kdyby se Trump jen trochu ukáznil, mohl za rok vládnutí dosáhnout víc, tvrdí komentátor Anýž

Je to přesně rok, co v úřadu prezidenta Spojených států amerických stanul Donald Trump. Při inauguraci slíbil, že vrátí Americe její velikost. Daří se mu prosazovat svou vizi „America First“ i 12 měsíců po vstupu do úřadu? Jaké předvolební sliby T...

Rok s Donaldem Trumpem, nejméně oblíbeným prezidentem v očích americké veřejnosti

18.ledna » iHNed.cz
Před rokem, 20. ledna 2017, se stal Donald Trump 45. prezidentem USA. Do americké ekonomiky vnesl energii, ale jeho vládnutí se Američanům zajídá. Po roce v úřadě je nejhůře hodnoceným prezidentem moderní historie USA.

Komentář za minutu Daniela Anýže: Můj čudlík je větší než tvůj. Snad na dítě v Trumpovi dohlédnou

3.ledna » iHNed.cz
Americký prezident Donald Trump zareagoval nedospěle na Kimův projev. "I já mám jaderné tlačítko, ale je mnohem větší a mocnější než to jeho, a mé tlačítko funguje!" napsal v úterý Trump na twitteru. Snad na dítě v Trumpovi dohlédou.

Trumpova reforma přináší nižší daně i účetní chaos

3.ledna » iHNed.cz
Se začátkem roku 2018 v USA vstoupila v planost velká reforma daní. Podle prezidenta Trumpa uvidí Američané už na svých lednových páskách snížení daní. Jak obyčejní daňoví plátci, tak americké korporace ovšem teprve zjišťují, jak reforma celkově d...

Amerika Daniela Anýže: Čekání na další americký rekord. V počtu mrtvých

3.ledna » iHNed.cz
Před pěti lety tehdejší americký prezident Barack Obama vyhlásil, že "využije veškerou váhu, kterou obnáší prezidentský úřad", aby prosadil přísnější zbraňové zákony. Smrt dvaceti prvňáčků v Sandy Hook Amerikou tenkrát otřásla tak, že se na chvíli...

Trump sbírá přes Vánoce síly na Floridě. V roce 2018 ho ale čekají volby, ze kterých může být debakl

29.prosince » Aktuálně.cz
Donald Trump zůstává nejméně oblíbeným prezidentem moderní historie USA, což už může v roce 2018 znamenat problém pro něj i republikánskou stranu.

Trump a ruská láska

28.prosince » iHNed.cz
Americký prezident nemá problém kritizovat spojence, NATO a EU. O Vladimiru Putinovi se ale vždy vyjadřuje s respektem. Trumpova vstřícná politika vůči Rusku je v rozporu s názorem jeho týmu.

Covfefe i "malý tlouštík" ze Severní Koreje. Projděte si nejsledovanější tweety Donalda Trumpa

27.prosince » Aktuálně.cz
Podívejte se na přehled deseti nejpřeposílanějších Trumpových vzkazů od jeho lednového nástupu do Bílého domu.
Igor Lukeš - Český historik

Tato informační stránka o Daniel Anýž zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Anýž" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes