Daniel Anýž

Vztahuje se k

Fiasko se zdravotní reformou silně ohrožuje Trumpovy plány. Prezident USA hledá pomoc u opozice

28.března » Aktuálně.cz
Návrh na zrušení tzv. Obamacare zablokovali v americkém Kongresu Trumpovi republikáni, kteří v něm mají většinu. Bílý dům je teď chce obejít.

Volební sliby se hroutí. Debakl s Obamacare komplikuje Trumpovi další klíčové změny

28.března » iHNed.cz
Prezident Trump v Kongresu neprosadil zrušení reformy zdravotnictví Baracka Obamy. Návrh zablokovali sami Trumpovi republikáni, kteří mají v Kongresu většinu. Tento debakl může ohrozit celou Trumpovu agendu, například daňovou reformu.

Trump ruší Obamův boj s globálním oteplováním. USA nesplní závazky z globální dohody o klimatu

27.března » Aktuálně.cz
Trump už zrušil nové přísné limity spotřeby pro automobily. Krotit emise skleníkových plynů nebudou zřejmě muset ani americké uhelné elektrárny.

Trump hraje vabank. Buď dnes projde jeho reforma zdravotnictví, nebo Americe zůstane Obamacare

24.března » Aktuálně.cz
Po čtvrtečním neúspěšném vyjednávání o návrhu zákona, který by nahradil Obamacare, dal prezident Donald Trump republikánům ultimátum.

Trump dal Kongresu ultimátum. Buď ještě v pátek schválí jeho reformu zdravotnictví, nebo Americe zůstane Obamacare

24.března » iHNed.cz
Po čtvrtečním neúspěšném vyjednávání o návrhu zákona, který měl nahradit Obamacare, dal prezident Donald Trump odporujícím republikánům v Kongresu ultimátum. Buď návrh v pátek schválí, nebo se nic nezmění a bude stále platit Obamacare. Ale i pro p...

Americký Kongres bude hlasovat o alternativě k Obamacare. Výsledek ukáže Trumpovu schopnost prosazovat zákony

23.března » iHNed.cz
Sněmovna reprezentantů bude hlasovat o návrhu zákona, který by nahradil zdravotnickou reformu Baracka Obamy. Trump se ve středu sešel s kongresmany, kteří mají s jeho návrhem problém. Pokud zákon neprojde, Trumpova schopnost prosazovat zákony bude...

Trumpa čeká zátěžový test. Musí semknout americké republikány a zrušit Obamovu zdravotní reformu

23.března » Aktuálně.cz
Trump zatím nenašel ke schválení tohoto kroku v republikánské straně dost hlasů. Slib zrušit Obamovu zdravotní reformu byl přitom zásadní.

Odpočiňte si od Twitteru, vyzývají Trumpa republikáni

22.března » iHNed.cz
Donald Trump využívá Twitter jako samostatný komunikační kanál. Ve volební kampani to pro něj byla obrovská výhoda. Z Bílého domu však teď létají vzkazy, které ničí prezidentovu věrohodnost.

Bude to velké drama: Šéf FBI vysvětlí, jak Rusové ovlivnili americké volby. Řekne, co věděl Trump?

20.března » Aktuálně.cz
Sám Donald Trump naopak tvrdí, že Barack Obama nechal loni odposlouchávat jeho volební štáb. K tomu ale FBI důkazy zřejmě mít nebude.

Trumpův protiimigrační dekret soud zarazil kvůli náboženské diskriminaci. Prezident slibuje, že za něj bude přesto tvrdě bojova

16.března » iHNed.cz
Ani s druhým, upraveným protiimigračním dekretem nový americký prezident Donald Trump neuspěl. A to i přesto, že zákaz vstupu do USA pro lidi z převážně muslimských zemí jeho tým značně zmírnil a vyhnul se nejkontroverznějším opatřením. Podle hava...

Trump je odhodlán o protiimigrační dekret tvrdě bojovat. Soud proti němu použil jeho vlastní slova

16.března » Aktuálně.cz
Podle havajského soudu, který zákaz zablokoval, může být nový Trumpův výnos protiústavní. Obsahuje totiž podle něj náboženskou diskriminaci.

Tato informační stránka o Daniel Anýž zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Anýž" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes