Jaroslav Bradáč

Vztahuje se k

V Karlovarském kraji chybí kantoři, hlavně na přírodovědné obory

22.února » iRegiony Impuls
Školství v Karlovarském kraji hrozí velké personální problémy. Chybí učitelé především přírodovědných oborů. Pomoci by mohlo cílené vyhledávání a podpora studentů už na středních školách.

V Karlovarském kraji chybí kantoři, hlavně na přírodovědné obory

22.února » iDNES.cz
Školství v Karlovarském kraji hrozí velké personální problémy. Chybí učitelé především přírodovědných oborů. Pomoci by mohlo cílené vyhledávání a podpora studentů už na středních školách. Další články k tématu: V každém dítěti je něco dobrého, řík...

Stipendia podpoří méně žádané obory, které pracovní trh je potřebuje

21.února » iRegiony Impuls
Vedení Karlovarského kraje chce změnit systém vyplácení stipendií pro žáky středních škol. Peníze mají podporovat ty obory, o které děti sice nemají příliš velký zájem, ale pracovní trh je potřebuje. Potíž je v tom, že seznam není aktuální.

Stipendia podpoří méně žádané obory, které pracovní trh je potřebuje

21.února » iDNES.cz
Vedení Karlovarského kraje chce změnit systém vyplácení stipendií pro žáky středních škol. Peníze mají podporovat ty obory, o které děti sice nemají příliš velký zájem, ale pracovní trh je potřebuje. Potíž je v tom, že seznam není aktuální. Další ...

Keramka doplácí na chudý beton z první republiky

10.února » Karlovarský deník
Karlovy Vary - O budoucnosti dvou bortících se budov Střední uměleckoprůmyslové školy v Karlových Varech kraj dosud nerozhodl.

Nominovat nejlepšího sportovce kraje mohou kluby už jen necelé dva týdny

Karlovarský kraj každoročně oceňuje sportovce, trenéry a sportovní legendy, kteří dosáhli mimořádných úspěchů a zasloužili se o rozvoj sportu v regionu. Nominace do ankety „Sportovec Karlovarského kraje 2017“ mohou sportovní kluby zasílat nejpozdě...

Naděje padá? Lyceím v kraji odzvonilo zřejmě definitivně

Karlovarský kraj - Pro pedagogickou a zdravotní školu v Karlových Varech i průmyslovou školu v Ostrově je to stejně špatná zpráva jako pro učiliště a střední odborné školy, které byly v rámci nového systému krajského vzdělávání sloučeny.

V regionu vznikly dvě nové chráněné přírodní lokality

Karlovarský kraj - Jezerský vrch a Tisovec u Kraslic jsou dvě nové přírodní chráněné lokality, které byly vyhlášeny v Karlovarském kraji.

Karlovarský kraj schválil podmínky pro sloučení středních škol

11.prosince » ČRo Karlovy Vary
Zastupitelé Karlovarského kraje přes protesty opozice schválili podmínky, za kterých sloučí čtyři střední školy v menších městech s velkými zařízeními. Školy chce kraj začít slučovat v lednu, koncepci chce mít ale zpracovanou až do konce dubna.

Opozice v krajském zastupitelstvu kritizuje slučování škol

10.prosince » karlovarskénovinky.cz
Krajské zastupitelstvo po bezmála tříhodinové diskusi potvrdilo slučování škol, které se týká Nejdku a Lokte. Opoziční zastupitelé marně opakovaně upozorňovali na nekoncepční práci a ignorování názorů pracovní skupiny.

Slučování středních škol má zelenou, odpůrci zastupitele nepřesvědčili

8.prosince » iDNES.cz
Většina krajských zastupitelů ve čtvrtek podpořila slučování malých středních škol s většími. Zastupitele nepřesvědčily ani protesty opozice a vedení měst, v nichž malé školy stojí. Další články k tématu: Kraj mírní plány změn středních škol, někt...

Slučování středních škol má zelenou, odpůrci zastupitele nepřesvědčili

8.prosince » iRegiony Impuls
Většina krajských zastupitelů ve čtvrtek podpořila slučování malých středních škol s většími. Zastupitele nepřesvědčily ani protesty opozice a vedení měst, v nichž malé školy stojí.
Petr Guziana - Český lékař a politik

Tato informační stránka o Jaroslav Bradáč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Bradáč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes