Jaroslav Bradáč

Vztahuje se k

Zdravotní sestry nemusí složitě dojíždět, začaly studovat ve Varech

16.října » iDNES.cz
Více než dvacítka zdravotnic z jednapadesáti přihlášených zájemců začala v Karlových Varech studovat na pobočce Fakulty zdravotnických studií ZČU v Plzni bakalářský obor Všeobecná sestra. Další články k tématu: Zdravotní sestry mají šanci studovat...

Zdravotní sestry nemusí složitě dojíždět, začaly studovat ve Varech

16.října » iRegiony Impuls
Více než dvacítka zdravotnic z jednapadesáti přihlášených zájemců začala v Karlových Varech studovat na pobočce Fakulty zdravotnických studií ZČU v Plzni bakalářský obor Všeobecná sestra.

Střední školy z kraje se představují na výstavě

27.září » Karlovarský deník
Karlovarský kraj – Sérii výstav středních škol, jejíž pátý ročník začíná právě dnes, připravil Karlovarský kraj jako jejich zřizovatel.

Projekt Obědy do škol zkrachoval. Není zájem

11.září » Karlovarský deník
Karlovarský kraj - Téměř bez zájmu reagovali rodiče dětí ze sociálně slabých rodin na projekt Obědy do škol.

Kraj chce pořádat zimní olympiádu

Karlovarský kraj - Je reálné, aby se v Karlovarském kraji konala zimní olympiáda dětí a mládeže České republiky? Podle hejtmanky Jany Vildumetzové zcela určitě.

Mgr. Jana Vildumetzová

Karlovarský kraj by se mohl stát dějištěm Her IX. zimní olympiády dětí a mládeže ČR 2020. Pokud to schválí krajští zastupitelé na svém jednání 7. září, podá kraj do konce měsíce přihlášku, na jejímž základě se může stát pořadatelem olympiády.

Budova keramické školy se hroutí. Stejně jako nervy památkářů

Karlovy Vary - Před časem informovalo vedení Karlovarského kraje veřejnost o tom, že historická památkově chráněná budova krajské Střední uměleckoprůmyslové školy v Karlových Varech je v havarijním stavu.

Motivací mají být stipendia od kraje

Karlovy Vary - Motivační a prospěchová stipendia za druhé pololetí uplynulého školního roku získají od Karlovarského kraje studenti z jedenácti středních škol v regionu.

Ředitelé chtějí stipendia spíš pro pilné studenty, než jen za docházku

16.srpna » iDNES.cz
Stipendijní program pro středoškoláky a učně z Karlovarského kraje možná čeká změna. Ředitelé chtějí u žáků podpořit spíše lepší prospěch než docházku a také chtějí více zapojit firmy. Další články k tématu: Chytří studenti si polepší, Karlovarský...
Petr Guziana - Český lékař a politik

Tato informační stránka o Jaroslav Bradáč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Bradáč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes