Igor Gáborik

Vztahuje se k

Nová seznamka chce pomoct najít lásku lidem s handicapem. Protějšek vyhledá speciální algoritmus

19.září » iROZHLAS
Lidem s nějakou formou handicapu se otevírá nová možnost, jak si najít životního partnera. V Česku začne fungovat seznamovací portál, který se zaměří na zdravotně postižené.

Kauza Bereta: detektiv Gáborík si vyslechl další obvinění. V kanceláři si měl ofotit tajné materiály

19.září » iROZHLAS
V citlivé kauze úniků policejních informací Bereta padlo další obvinění, jak zjistil Radiožurnál. Převzal si ho detektiv a někdejší policista Igor Gáborík, ústřední postava případu.

Proč policejní úniky do podsvětí nevyšetřuje inspekce? Raději buduje pověst zakázkového krejčovství

16.června » Český rozhlas
Atak inspektorů na policisty týmu Tempus devastuje už tak pošramocenou reputaci generální inspekce. Jednotka, která měla mít kredit Ligy spravedlivých, si buduje pověst zakázkového krejčovství.

Další nahrávka. Načasoval bych to před socanský sněm, říká Babiš novináři

8.května » Lidovky.cz
Na internetu se objevila další nahrávka, na níž ministr financí Andrej Babiš (ANO) mluví s dnes již bývalým novinářem Mladé fronty DNES Markem Přibilem. Za zveřejněním stojí stejná skupina, která si říká Julius Šuman. Další články k tématu: Babiš:...

Kontakty šéfa GIBS se stíhaným detektivem? Nepochopitelné, kritizuje Babiš. Skandalizace, brání ho Chovanec

22.dubna » Český rozhlas
Serveru iROZHLAS.cz se zeptal politiků a expertů, co si myslí o kontaktech ředitele GIBS Michala Murína s obviněnými v kauze úniků informací Bereta.

Vypjatý výslech šéfa GIBS: přiznal styky s obviněnými v kauze Bereta, pak hrozil vyšetřováním

21.dubna » Český rozhlas
Kauza Bereta opět způsobila napětí v bezpečnostních složkách. Po sporu o reorganizaci ho přinesl výslech ředitele policejní inspekce Michala Murína, s jehož obsahem se server iROZHLAS.cz seznámil.

Kauza, která otřásla policií. Teď v rozhlase poskládali střípky do mozaiky

Až dosud se na veřejnosti objevily jen střípky. Server iRozhlas.cz však s pomocí policejních protokolů a klíčových výslechů zrekonstruoval kauzu, která otřásla policií.

Příběh kauzy Bereta: žalobkyně Máchová za jeden z úniků inkasovala až 23 tisíc, tvrdí policie

20.dubna » Český rozhlas
Detektiv Igor Gáborík a státní zástupkyně Dagmar Máchová podle detektivů vynášeli informace z více případu, než se dosud vědělo. Server iROZHLAS.cz sestavil mapu míst, kde se hlavní aktéři scházeli.

Šéfa GIBS vyslýchala policie, Murín přiznal kontakt s obviněným detektivem

23.února » iROZHLAS
Policie ve čtvrtek vyslýchala šéfa Generální inspekce bezpečnostních sborů Michala Murína kvůli kauze úniku informací a podplácení obviněné pražské žalobkyně Dagmar Máchové. Murín měl přiznat kontakty se soukromým detektivem Igorem Gáboríkem, kter...

Utajený výslech šéfa GIBS. V kauze úniku informací přiznal kontakt s obviněným detektivem

23.února » ČT24
Šéfa Generální inspekce bezpečnostních sborů Michala Murína ve čtvrtek vyslýchala policie. Důvodem je kauza úniku informací a podplácení obviněné pražské žalobkyně Dagmar Máchové. Murín podle informací České televize přiznal kontakty se soukromým ...

Policie vyslýchala v kauze Bereta šéfa GIBS

23.února » Novinky.cz
Policisté z Národní protidrogové centrály podle zjištění Práva ve čtvrtek vyslýchali v kauze Bereta točící se kolem údajného systematického vynášení citlivých informací z policejních databází šéfa Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Mic...

Bitva o vyšetřovatele v případu „Vlak“

Chtěl někdo ovlivnit ostře sledovanou arbitráž mezi Škodou Transportation a Českými drahami? To mají zjistit bývalí podřízení šéfa odboru korupce protikorupční policie Radka Holuba, který je podezřelý, že do případu kolem Škodovky a drah účelově z...
David Rusňák - Český podnikatel
Václav Klučka - poslanec za ČSSD
Ondřej Havlín - Bývalý soudce a diplomat
Zdeněk Bezecný - politik za TP09

Tato informační stránka o Igor Gáborik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Igor Gáborik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes