Alena Hájková

Vztahuje se k

Boty a žvýkačka. Jak se správně prezentovat při osobním pohovoru

5.února » VIPosobnosti.eu
Dostavit se k přijímacímu pohovoru pro nás znamená, že přemýšlíme nejen, jak se budeme prezentovat, ale i jak se oblékneme. Zvolit vhodné oblečení, vhodné doplňky, nalíčení či parfém je velmi důležité a svědčí to nejen o tom, jak si vážíme sami se...

V Mostě vzniká Airbnb pro ajťáky. Startup Aleše Smetany získal významné ocenění

28.ledna » e-mostecko.cz
Most, Ústí nad Labem - Začínající firmy z podnikatelského inkubátoru Inovačního centra Ústeckého kraje v Činoherním studiu utkaly v souboji o nejlepší podnikatelský projekt. Hlavní cenu v podobě služeb pro rozvoj podnikání od Inovačního centra Úst...

Jan Měšťák: Smyslem života by mělo být pro každého konání dobra

14.ledna » VIPosobnosti.eu
Plastický chirurg doc. MUDr. Jan Měšťák je vedoucím lékařem kliniky ESTHÉ již více jak 20 let. Velmi dobře ví, že důležitou roli hraje nejen pro pacienta laskavost a důslednost. Mezi jeho klientelu nepatří jen známe VIP osobnosti, ale tak děti, je...

Naučte se delegovat, nebudete ve stresu a získáte více času

4.ledna » VIPosobnosti.eu
Vedoucí pracovník by měl umět delegovat práci na své podřízené. Měli by je vést natolik profesionálně a diplomaticky, aby to nebyla šikana, ale spolupráce vybudovaná na důvěře.

Darujme k Vánocům úctu a lásku, vrátí se k nám

18.prosince » VIPosobnosti.eu
Přichází nejemotivnější část roku, Vánoce. Najděme si čas na své blízké, važme si těch, kteří s námi zůstali i v těch nejtěžších chvílích. Darujme k Vánocům více lásky, než dárků. Zastavme se u tradic, zamysleme se nad tím nejcennějším: Láskou a p...

Helena Vondráčková: Letos poruším vánoční tradice

15.prosince » VIPosobnosti.eu
Tento rok byl pro naši nejlepší zpěvačku Helenu Vondráčkovou pracovně náročný. Jinak tomu nebude ani v roce příštím, kdy už v lednu chystá mega koncert v O2 aréně. Jak bude trávit Vánoce a proč poruší tradice?

Ženy berou Vánoce zodpovědněji než muži. Jak to změnit?

7.prosince » VIPosobnosti.eu
Čerstvé průzkumy znovu dokázaly, že pro ženy je předvánoční čas obrovským stresem! Muži si ho naopak užívají. Jak to změnit? To rádiu Frekvence 1 poradila odbornice na etiketu Alena Hájková.

ROZHOVOR: Lidi objednávají nějaké želé...

6.prosince » Neviditelný Pes
Zaprvé si myslím, že společnost byla polarizovaná vždy. Je to dáno přirozenou odlišností zájmů. A ani nemyslím, že polarizace by dnes byla tím hlavním společenským problémem.

Historie etikety. Seznámit se s ní mohli jen lidé gramotní

15.listopadu » VIPosobnosti.eu
Společenská pravidla psaná i nepsaná mají jednoho společného jmenovatele. Etiketu. Ta dnes patří dnes k základním znalostem v oblasti slušného jednání. Kdo se jí v historii řídil, pro koho byla určena a jak vznikla?

Známe předběžné výsledky Českého Slavíka, kdo bude první?

15.listopadu » VIPosobnosti.eu
Již jen čtyři dny zbývají do konce hlasování v anketě Český slavík Mattoni. Příjem hlasů se uzavře v neděli 19. listopadu o půlnoci. Kdo získá Váš hlas?

Karel Gott: Chtěl bych být váš manažer, Dasho

9.listopadu » VIPosobnosti.eu
Mistr byl hlavním kmotrem své dlouholeté kolegyně, zpěvačky Dashy. Na křtu jejího prvního CD Dasha Konečně Karel Gott nejen vtipkoval, ale také si posteskl.
Jakub Ludvík - Fotograf

Tato informační stránka o Alena Hájková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Hájková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes