Alena Hájková

Vztahuje se k

Stres. Co nám zanechává na duši a jak se mu úspěšně bránit?

Dnešní člověk, jak ho vidíme kolem sebe, lépe řečeno tento živočišný typ člověka, se po světě pohybuje asi padesát tisíc let. Podstatné je, že se na něm za celou tu dobu nic konstrukčně nezměnilo.

Kvalitní podmínky pro podnikání mají Ústí, Litoměřice a Děčín

Ústecký kraj – V očích zbytku republiky může Ústecký kraj působit jako trochu zapomenutý region. Podle výsledků výzkumu Město pro byznys jde ale o lokalitu, která má co nabídnout.

Květiny s polodrahokamy, prestižní výzdoba i dárek

21.února » VIPosobnosti.eu
Váš interiér ozdobí, zútulní a zharmonizují námi vyrobené živé květiny v kombinaci s polodrahokamy umístěné do křišťálových mís. Kameny tak energetizují nejen květiny, ale také prostor, ve kterém jsou umístěny. Vyzkoušejte tuto originální kompozici .

Karel Gott je opět po operaci. Co ho čeká v příštích týdnech?

17.února » VIPosobnosti.eu
Mistr je již po 4. operaci. Tentokrát se musel akutně podrobit operaci střev. Jeho zdravotní stav je v posledních měsících komplikovaný a vážný.

Zaměstnanci zkouší, co si mohou k novému šéfovi dovolit

15.února » VIPosobnosti.eu
Nastoupili jste do firmy právě jako nový šéf? Pak počítejte s tím, že vás vaši zaměstnanci budou sledovat a testovat na každém kroku. Čím mladší jste, tím těžší zkouška bude.

Čtveřice Čechů unesená v Libanonu žaluje stát. Nesouhlasí se zamítnutím odškodného

14.února » Český rozhlas
Čtyři muži, které v roce 2015 unesli v Libanonu, žalují Českou republiku, informovala o tom v úterý Česká televize. Podle ní muži nesouhlasí s tím, že ministerstva zamítla jejích žádosti o odškodnění a jsou přesvědčení, že únosu mohly české tajné ...

Češi unesení v Libanonu zažalovali stát. Se žádostí o milionové odškodné zatím nepochodili

14.února » ČT24
Čtyři Češi unesení v roce 2015 v Libanonu zažalovali stát. Nesouhlasí s rozhodnutím, podle kterého jednotlivá ministerstva zamítla jejich žádost o odškodnění, kde požadovali 40 milionů korun. Informace ČT sdělila Alena Hájková, mluvčí Obvodního so...

Pár tipů, jak udělat skvělou kariéru

13.února » VIPosobnosti.eu
Základem kariéry je úspěch. K němu neodmyslitelně patří dobré vzdělání, síla osobnosti, štěstí na kvalitní lidi kolem sebe, přátele nebo zázemí. Důležitá je motivace, která ...

Cítíte se unaveně? Možná přejímáte emoce jiných lidí

10.února » VIPosobnosti.eu
Máte někdy pocit přepětí, totální vyčerpanosti? Nechcete se vědomě nebo podvědomě setkávat s některými lidmi a vše co řeknete, uděláte vás vysiluje?

Hana Zagorová: Ne všechny svoje písničky zpívám ráda

2.února » VIPosobnosti.eu
Příbramské divadlo přivítalo s nadšením dvě stálice českého popu, Petra Rezka a Hanu Zagorovou. Ti jim za to zazpívali mnoho nezapomenutelných hitů. Celý večer zpěváky doprovázel Boom!Band Jiřího Dvořáka.

Daně v Česku a Německu. Jak nenaletět

1.února » VIPosobnosti.eu
Daně nejsou jen konečná suma pro odvod státu, ale také placení za služby. V Česku je výpočet daní zbytečnou byrokracií. Naopak v Německu je způsob vypočítání daní průhlednější a jednodušší. V čem?

Karel Svoboda: Jsem vlk samotář

27.ledna » VIPosobnosti.eu
Jeden z našich neúspěšnějších hudebních skladatelů Karel Svoboda, tady díky úžasnému talentu a pracovitosti po sobě zanechal bezpočet nádherných melodií. Připomeňme také nejbližší jeho spolupracovníky, jakými byli Karel Gott, Jiří Štaidl nebo Hele...
Jakub Ludvík - Fotograf

Tato informační stránka o Alena Hájková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Hájková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes