Alena Hájková

Vztahuje se k

VIP pejskové si zaslouží VIP péči. Trendy jsou fialové pelíšky

22.září » VIPosobnosti.eu
Dopřát svým mazlíčkům to nejlepší je dnes trendy, a své o tom ví například i Olga Menzlová, Monika Absolonová či majitel obchodu, který ví, po čem čtyřnohý mazlíčci touží.

Leona Machálková: Šaty na koncert mi dodávají slavnostní pocit

19.září » VIPosobnosti.eu
Zpěvačka, Leona Machálková, stálice naší populární hudby oslaví své významné jubileum koncertem Happy Birthday po boku svých přátel už 26. září v Divadle Hybernia. Pro tuto sváteční příležitost si nechala ušít šaty.

Leona Machálková zazpívá na svém koncertě v šatech za tisíce

19.září » VIPosobnosti.eu
Zpěvačka, Leona Machálková, stálice naší populární hudby oslaví své významné jubileum koncertem Happy Birthday po boku svých přátel už 26. září v Divadle Hybernia. Pro tuto sváteční příležitost si nechala ušít několikatery šaty.

Kapela Folimanka Blues ví o ženách své: Jsi krásná jako pivo

18.září » VIPosobnosti.eu
VIDEO UVNITŘ Vědci potvrdili, že tento kvašený mok přispívá ke zlepšení paměti či imunity. Že ale žena může být krásná jako pivo, ví jen legendární rocková kapela. Nevěříte? Přesvědčte se sami v novém videoklipu Folimanky Blues.

Jak se perfektě připravit na pracovní schůzku?

18.září » VIPosobnosti.eu
I malá obchodní schůzka by měla proběhnout na profesionální úrovni. Proto bychom neměli zanedbat společenská pravidla, jako je podání ruky, vzájemné představení, oblečení či neverbální komunikaci. Měli bychom mít také na paměti...

Podle Karla Gotta nás chemie a vztahy vzájemně přitahují i ničí

14.září » VIPosobnosti.eu
Tyto dvě na první pohled neslučitelná slova jsou základem našich vztahů. Bez chemie, zákonu přitažlivosti v podstatě vztahy nemůžou fungovat. To, co ze sebe vyzařujeme, jaké signály vysíláme, přitrahujeme zase zpátky k sobě. Jak to vnímá Karel Gott?

Hledejte zaměstnání podle svého naturelu, bude vás více bavit

8.září » VIPosobnosti.eu
Důležitým předpoklad do budoucna je, abychom se snažili nejprve poznat dobře sami sebe. Tedy uvědomit si,co bych chtěl dělat, za jakých podmínek, mám-li vůbec pro práci, kterou bych chtěl dělat nejen předpoklady znalostní, ale i povahu. Mít zaměst...

Karla Gotta jsem nechala čekat před divadlem, říká Alena Hájková

7.září » VIPosobnosti.eu
Řadu let organizuje zajímavé akce, na jiných zase spolupracuje, ale hlavně je obklopena známými osobnostmi z hudebního světa i z jiných oblastí kultury.

Miss Tereza Fajksová: Tyto diamantové šaty si vezmu jen na obřad

4.září » VIPosobnosti.eu
V nádherných prostorách Břevnovského kláštera oblékla Česká Miss Earth, Tereza Fajksová, jako první diamantové šaty, kvůli kterým ji nespustil bodyguard z očí. Modelka byla ze šatů natolik nadšená, že se sháněla po notáři. Kvůli své vlastní svatbě?

Skleněné mozaiky jsou dnes originálním doplňkem našich interiérů

31.srpna » VIPosobnosti.eu
Od pradávna lidi fascinovaly barevné vitrážky v chrámech, lom světla, Slunce, pronikající barevnými skly. Hra světel a stínů dodává dodnes interiérům impozantní atmosféru, vyjadřujících tajemnou symboliku. Barevné mozaiky je možné pořídit v různýc...

Skleněné mozaiky jsou dnes originálním součástí našich interiérů

31.srpna » VIPosobnosti.eu
Od pradávna lidi fascinovaly barevné vitrážky v chrámech, lom světla, Slunce, pronikající barevnými skly. Hra světel a stínů dodává dodnes interiérům impozantní atmosféru, vyjadřujících tajemnou symboliku. Barevné mozaiky je možné pořídit v různýc...

Prezident Miloš Zeman na Hradě varoval před další krizí

30.srpna » VIPosobnosti.eu
Prezident Miloš Zeman dnes v Rudolfově galerii přijal 80 velvyslanců, kteří nás zastupují po celém světě. Kromě poděkování se jim dostalo také pokárání, aby si nehráli na tvůrce světové politiky. Během projevu prezident také varoval před další eko...
Jakub Ludvík - Fotograf

Tato informační stránka o Alena Hájková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Hájková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes