Lubomír Novák

Vztahuje se k

Zákeřná rakovina: Jak odhalit nádor včas? Tyto příznaky rozhodně nepodceňujte

20.února » globe24.cz
Rakovina je strašákem lidstva. Týmy vědců se snaží nad ní vyhrát. Bezvýsledně. Příčin onemocnění rakovinou bývá více. Jak poznat první příznaky zákeřné nemoci?

Jak odhalit nádor včas? Toto jsou hlavní příznaky, které můžete pociťovat

18.února » EuroZprávy.cz
Rakovina je strašákem lidstva. Týmy vědců se snaží nad ní vyhrát. Bezvýsledně. Příčin onemocnění rakovinou bývá více. Jak poznat první příznaky zákeřné nemoci?

Afghánské poklady se za pomoci armády vrátily do Kábulu

26.října » Army.cz
Dne 14. října přistál na mezinárodním letišti v Kábulu armádní letecký speciál, na jehož palubě byla část exponátů kábulského muzea. Tyto předměty byly součástí výstavy probíhající od února do září v pražském Náprstkově muzeu. Po ukončení výstavy ...

082015

9.října » Příbor

Genetické laboratoře jsou milionový byznys. Odhalují vážné nemoci, testují otcovství a zvládnou i výzkum

11.září » iHNed.cz
Odhalování genetických onemocnění je jen jednou z náplní soukromých genetických laboratoří. Věnují se také výzkumu, například Genlabs vyvíjí software, který lékařům pomůže při kombinování léků pacientů. Soukromé laboratoře ale také lákají klienty ...

082015

21.června » Příbor

Zesnulí v krnovském a bruntálském regionu

Vážení čtenáři, na webových stránkách Bruntálského a Krnovského Deníku přinášíme seznam zesnulých v našem regionu za uplynulé období.

082015

23.března » Příbor

082015

13.března » Příbor
Miloš Zeman - Prezident ČR

Tato informační stránka o Lubomír Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lubomír Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes